VHF - kompletní průvodce pro jachtaře

VHF - kompletní průvodce pro jachtaře - Kateřina Staňková | Dcparkrx.org

...-0 % VHF - Kompletní průvodce pro jachtaře ... kompletní - ABZ.cz: slovník cizích slov ... . Skladem 3+ ks. Přidat do porovnání ... VHF - Kompletní průvodce pro jachtaře. STAŇKOVÁ Kateřina. do týdne. 249 K ... Nepostradatelná kniha každého kapitána a jachtaře. Kompletní učebnice komunikace na moři. Katka Staňková Křelinová , instruktorka RYA, přednášející a zkoušející RYA VHF, členka závodní posádky Tři sestry, je autorkou příručky o VHF, kde najdete vše, co kdy budete u lodního rádia potřebovat. Pavel Burkert pořádá dne 19.5. 2020 v Pr ... VHF - Kompletní průvodce pro jachtaře ... . Pavel Burkert pořádá dne 19.5. 2020 v Praze kurz SRC (VHF). ... Na podzim roku 2019 vyšla v naší edici Krása jachtingu kniha Katky Staňkové VHF, Kompletní průvodce pro jachtaře. Katka se rádiové komunikaci dlouhodobě věnuje... Letošní jachting v Chorvatsku: Blýská se na lepší časy? ... Lodni noviny. 4.1K likes. Lodní noviny - plachtěte v klidu domova VHF Kompletní průvodce pro jachtaře autor: Staňková Kateřina doporučená cena: 249 Kč naše cena:219Kč Angličtina pro 3. ročník Průvodce autor: Chvalovská E., Mičánková M. Srovnání cen Android - kompletní průvodce pro každého uživatele. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 86 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně....

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Staňková
DIMENZE
8,19 MB
NÁZEV SOUBORU
VHF - kompletní průvodce pro jachtaře.pdf

POPIS

Další z naší řady praktických příruček pro jachtaře. Příručka, ve které najde jachtař vše, co potřebuje vědět o lodním radiu. Technický popis, ovládání, komunikační procedury od tísňových po běžné a spoustu dalších praktických potřebných informací. Autorka je zkušená česká jachtařka, má za sebou mnoho plaveb, účasti na velkých mezinárodních regatách. Nyní je instruktorkou jachtingu s licencí RYA (anglická Royal Yacht Association), na téma lodní VHF radiostanice vede i velmi úspěšné a žádané kurzy.

Chcete si přečíst knihu?VHF - kompletní průvodce pro jachtaře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Staňková. Číst VHF - kompletní průvodce pro jachtaře Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY