Brdy známé i neznámé

Brdy známé i neznámé - Peter David, | Dcparkrx.org

...mé i neznámé. Autor: Soukup Vladimír, David Petr ... Brdy známé i neznámé - Petr David; Vladimír Soukup | Kniha ... ... . Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Půvabná oblast, kterou milují trampové, výletníci i starousedlíci, nádherné pásmo zalesněných kopců, které tvoří krajinu mezi Prahou a Plzní. Brdy lákají po celý rok - od jarního probouzení... Brdy známé i neznámé - Petr David, Vladimír Soukup — Kniha.cz Tento web používá soubory cookie. Brdy nabízejí svoji osobitou atmosféru, úžasn ... Brdy známé i neznámé - Vladimír Soukup | Knihy Dobrovský ... . Brdy nabízejí svoji osobitou atmosféru, úžasnou přírodu i spo ustu cenných památek. Vedle významných zámků (Dobříš, Hořovice, Mníšek pod Brdy) a církevních areálů (Příbram - Svatá Hora, Zbraslav) tady najdeme mimořádné technické památky (Příbram - Březové Hory) i připomínky drobných řemesel, malé a o to ... Titul Brdy známé i neznámé od Soukup Vladimír, David Petr, 9788024255125 zakoupíte na www.knihacek.cz s velkou slevou a dopravou od 49 Kč. Brdy známé i neznámé Soukup, Vladimír; David, Petr. 3 dny. Naše cena: 239 Kč Brdy známé i neznámé Autor: Vladimír Soukup; Petr David. Oblast Brd je v knížce rozdělena na jednotlivé lokality (Mníšecko, Dobříšsko, Příbramsko atd.). Text spolu s barevnými fotografiemi připomíná zdejší zajímavá města a obce, ... Půvabná oblast, kterou milují trampové, výletníci i starousedlíci, nádherné pásmo zalesněných kopců, které tvoří krajinu mezi Prahou a Plzní. Brdy lákají po celý rok - od jarního probouzení přírody přes letní výlety k podzimnímu houbaření a zimnímu běžkaření. Brdy nabízejí svoji osobitou atmosféru, úžasnou přírodu i spoustu cenných památek. Známé i neznámé. 100% 5 1. ... Brdy lákají po celý rok - od jarního probouzení přírody přes letní výlety k podzimnímu houbaření a zimnímu běžkaření. Brdy nabízejí svoji osobitou atmosféru, úžasnou přírodu i spoustu cenných památek. Vedle významných zámků (Dobříš, Hořovice, Mníšek pod Brdy) a ... Brdy známé i neznámé (0 x) David Petr, Soukup Vladimír Výrobce Universum Kód 9788024255125 EAN 9788024255125 Dostupnost. skladem . Běžná cena 299,00 Kč ... Brdy známé i neznámé. Petr David, Vladimír Soukup. Značka: Universum Výrobní číslo: 978-80-242-5512-5 EAN: 9788024255125 Náš kód: 62402 Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde ... Brdy je členitá vrchovina v Čechách a geomorfologickým podcelkom širšieho celku Brdská vrchovina, ktorý celý (spolu s Hřebeny a Příbramskou pahorkatinou) sa taktiež nazýva Brdy.V užšom význame sa za Brdy označujú iba Střední Brdy a Jižní Brdy.Najvyšším bodom je Tok s výškou 865 m n. m. Priemerná výška pohoria je 600,6 m n. m....

INFORMACE

AUTOR
Peter David,
DIMENZE
3,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Brdy známé i neznámé.pdf

POPIS

Půvabná oblast, kterou milují trampové, výletníci i starousedlíci, nádherné pásmo zalesněných kopců, které tvoří krajinu mezi Prahou a Plzní. Brdy lákají po celý rok – od jarního probouzení přírody přes letní výlety k podzimnímu houbaření a zimnímu běžkaření. Brdy nabízejí svoji osobitou atmosféru, úžasnou přírodu i spoustu cenných památek. Vedle významných zámků (Dobříš, Hořovice, Mníšek pod Brdy) a církevních areálů (Příbram – Svatá Hora, Zbraslav) tady najdeme mimořádné technické památky (Příbram - Březové Hory) i připomínky drobných řemesel, malé a o to milejší expozice (Starý Rožmitál), místa spojená s významnými osobnostmi (Čapkova Strž). Po dlouhých letech můžeme Brdy poznávat vcelku. Otevírá se ještě nedávno nepřístupná oblast vojenského výcvikového prostoru ve Středních Brdech, postupně zde budou vyznačeny i nové turistické trasy. Celé oblasti Brd (včetně středních) se věnuje i nová publikace BRDY, rozdělená do kapitol podle hlavních center. Vypráví o přírodě, historii, památkách, o tom, jak Brdy dokážou na člověka působit a jaké příběhy se zde odehrály. Doplněna je o velmi praktický přehled značených turistických tras a nejhezčích výletů.

Chcete si přečíst knihu?Brdy známé i neznámé ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter David,. Číst Brdy známé i neznámé Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY