Příběhy budování občanského sektoru v České republice po roce 1989

Příběhy budování občanského sektoru v České republice po roce 1989 - Tereza Pospíšilová, | Dcparkrx.org

...zabezpečení DRM, 1,3 MB PDF, česky Rok vydání: 2019 Příběhy budování občanského sektoru v České republice po roce 1989 Pospíšilová Tereza - Šťovíčková Jantulová Magdaléna Karolinum 2019 vydáno: listopad 2019 e-kniha ISBN 9788024644394 (PDF) Title: Příběhy budování občanského sektoru v České republice po roce 1989 (Ukázka, strana 99), Author: Kosmas-CZ, Name: Příběhy budování občanského sektoru v České republice po ... Neziskový sektor | Knihy.ABZ.cz ... ... Příběhy budování občanského sektoru v České republice po roce 1989 Pospíšilová, Tereza Šťovíčková Jantulová, Magdaléna témata: biografie a paměti , historie - 20. století , politologie a mezinárodní vztahy Kniha Příběhy budování občanského sektoru přináší nový pohled na utváření občanského sektoru v České republice v 90. letech, a to perspektivou vyprávění osobností, které se do něj aktivně zapojily. Chce ... Příběhy budování občanského sektoru v České republice po ... ... ... Příběhy budování občanského sektoru v České republice po roce 1989 Pospíšilová, Tereza Šťovíčková Jantulová, Magdaléna témata: biografie a paměti , historie - 20. století , politologie a mezinárodní vztahy Kniha Příběhy budování občanského sektoru přináší nový pohled na utváření občanského sektoru v České republice v 90. letech, a to perspektivou vyprávění osobností, které se do něj aktivně zapojily. Chce oslovit nejen odborníky z oblasti sociologie, politologie či historie, ale i širší čtenářskou obec, a přispět k poznání tohoto bouřlivého a v mnoha ... Příběhy budování občanského sektoru v České republice po roce 1989. ... Anotace. Kniha Příběhy budování občanského sektoru přináší nový pohled na utváření občanského sektoru v České republice v 90. letech, a to perspektivou vyprávění osobností, které se do něj aktivně zapojily. ... Příběhy budování občanského sektoru v České republice po roce 1989 Pospíšilová Tereza, Šťovíčková Jantulová Magdaléna. Kniha Příběhy budování občanského sektoru přináší nový pohled na utváření občanského sektoru v České republice v 90. letech, a to perspektivou vyprávění osobností, které se do něj aktivně zapojily. Příběhy budování občanského sektoru v České republice po roce 1989 - Pospíšilová Tereza - Kniha Příběhy budování občanského sektoru přináší nový pohled na utváření občanského sektoru v České republice v 90. letech, a to perspektivou vyprávění osobnos Kniha Příběhy bud...

INFORMACE

AUTOR
Tereza Pospíšilová,
DIMENZE
7,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy budování občanského sektoru v České republice po roce 1989.pdf

POPIS

Kniha přináší nový pohled na utváření občanského sektoru v České republice v 90. letech, a to perspektivou vyprávění osobností, které se do něj aktivně zapojily. Chce oslovit nejen odborníky z oblasti sociologie, politologie či historie, ale i širší čtenářskou obec, a přispět k poznání tohoto bouřlivého a v mnoha ohledech přelomového období, které mělo vliv i na současné rysy a problémy občanské společnosti. Kniha přináší 18 příběhů osobností, které po roce 1989 stály u zrodu nových organizací občanské společnosti, jako byla například Nadace Partnerství, Bílý kruh bezpečí či Konto Bariéry. V první části knihy čtenáři najdou kontext současného poznání, včetně klíčových témat a definic, údajů o velikosti a vývoji občanského sektoru a jeho historických, politických a sociokulturních souvislostí, který mohou využít při čtení vyprávění ve druhé části knihy. Příběhy budování občanského sektoru pomáhají hledat odpovědi na otázky jako: Začínalo budování občanské společnosti po roce 1989 opravdu „od nuly“? S jakými vizemi se na něm jeho aktéři podíleli, jaké problémy řešili a co pro ně přitom znamenala idea občanské společnosti?

Chcete si přečíst knihu?Příběhy budování občanského sektoru v České republice po roce 1989 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tereza Pospíšilová,. Číst Příběhy budování občanského sektoru v České republice po roce 1989 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY