Neuvěřitelný Ivan Král

Neuvěřitelný Ivan Král - Honza Vedral | Dcparkrx.org

...zy Vedrala. Publikace s obsáhlým obrazovým materiálem z Králova archivu vypráví o jeho útěku z komunistického Československa, kultovních místech, jakými byly klub CBGB nebo Hotel Chelsea, o koncertech Ramones, Kiss či Bruce ... Neuvěřitelný Ivan Král. Hrál s hvězdami, napsal světový ... ... ... Neuvěřitelný Ivan Král / Honza Vedral / Kniha - Král Ivan [KNI] Příběh jednoho ze světově nejproslulejších českých rockových muzikantů vás vezme na divokou jízdu do 70. let, přímo do epicentra kulturní revoluce, kdy se v New Yorku rodil punk a garážová hudba. Neuvěřitelný Ivan Král 2019; Miro Žbirka - Zblízka 2016; Jiří Horčička - rozhlasový režisér 2003; Podobné knihy. Janko Lehotsk ... Specifikace Neuvěřitelný Ivan Král - Vedral Honza - Heureka.cz ... . let, přímo do epicentra kulturní revoluce, kdy se v New Yorku rodil punk a garážová hudba. Neuvěřitelný Ivan Král 2019; Miro Žbirka - Zblízka 2016; Jiří Horčička - rozhlasový režisér 2003; Podobné knihy. Janko Lehotský: Vidíme sa čo nevidieť 2019; Kniha Neuvěřitelný Ivan Král je v Příběh jednoho ze světově nejproslulejších českých rockových muzikantů vás vezme na divokou jízdu do 70. let, přímo do epicentra kulturní revoluce, kdy se v New Yorku rodil punk a garážová hudba. Když Ivan Král pracoval na své biografii, jeho asi nejčastější slovo bylo „neuvěřitelný", a čtenáři jistě pochopí proč. Muzikant, který se po emigraci do New Yorku proslavil hraním s Patti Smithovou a Iggym Popem a v devadesátých letech produkoval zásadní tuzemská alba, se podělil o svůj životní příběh a nechává nahlédnout do zákulisí rock'n'rollu. Kniha nazvaná Neuvěřitelný Ivan Král odkrývá třeba dosud neznámé okolnosti vzniku i rozpadu Patti Smith Group a čtenáře zavádí také do zákulisí české populární hudby. Vznikla na základě videohovorů mezi Michiganem a Prahou, které vedl hudební novinář Honza Vedral. Neuvěřitelný Ivan Král Pevná s přebalem lesklá . EAN: 9788075298195. Honza Vedral ... Ivan není člověk, který by vyhledával spory. Jeho darem, díky kterému se mu dařilo i v produkci, je ohromná pracovitost a taky schopnost se empaticky naladit na muzikanty, se kterými zrovna pracuje. Playboy: V případě knihy Neuvěřitelný Ivan Král se jedná o autorizovaný životopis. Jak se moc se autorizovaná verze liší od ... Neuvěřitelný Ivan Král - Honza Vedral. Příběh nejslavnějšího českého rockového muzikanta Ivana Krále vás vezme na neuvěřitelnou jízdu do sedmdesátých... Loni před koncem roku vyšla kniha Neuvěřitelný Ivan Král, kterou spolu s ním napsal hudební novinář Honza Vedral. Tisková zpráva Hudsonové se zmiňuje o tom, že nejnovější ... Ivan Král, případně též Kral, (12. května 1948, Praha - 2. února 2020, Michigan, USA) byl český hudebník, který proslul jako kytarista a baskytarista skupiny Patti Smith Group v sedmdesátých letech 20. stolet...

INFORMACE

AUTOR
Honza Vedral
DIMENZE
9,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Neuvěřitelný Ivan Král.pdf

POPIS

Příběh jednoho ze světově nejproslulejších českých rockových muzikantů vás vezme na divokou jízdu do 70. let, přímo do epicentra kulturní revoluce, kdy se v New Yorku rodil punk a garážová hudba. Uprchnete z komunistického Československa, navštívíte kultovní místa, jakými byly klub CBGB nebo Hotel Chelsea, octnete se v přední řadě na prvních koncertech Ramones, Kiss i Bruce Springsteena. Projedete se po New Yorku psychedelickým Rolls Roycem Johna Lennona. A budete i u vzniku Blondie. Patti Smith vás bude držet za ruku i vyhazovat z kapely, Iggy Pop bude cvičit nahý jógu v obýváku, plakat vám na rameni a nadávat do pitomců, David Bowie diskutovat o tom, jak se píší písničky. Zažijete natáčení nejlepších českých desek 90. let od Lucie, Alice i Mňágy a žďorp a odhalíte příběhy celé řady písní, jako jsou Dancing Barefoot či Bang Bang, které i po letech stále bodují v důležitých žebříčcích a soupiskách, co by měl člověk určitě slyšet před smrtí. Autorizovaný životopis Ivana Krále, který proslul v kapelách Patti Smith a Iggyho Popa, od hudebního novináře Honzy Vedrala čtenáře zanese na zaplivané čerpací stanice i k továrním linkám, stejně jako do nejlepších hudebních studií světa, protáhne ho těmi nejšpinavějšímí dírami New Yorku i ústředím OSN. A přes všechen sex, drogy a rokenrol přitom zůstane příběhem zakřiknutého, slušného a velmi příkladně vychovaného kluka ze Smíchova, jenž odjakživa miloval divadlo Semafor a vždy a všude měl připravenu spoustu hotových písniček, které stačilo jen vzít, nahrát a nazpívat. A právě tak vznikly jeho hity. Ale bylo to skutečně tak jednoduché? V autorizovaném životopisu Ivan Král vůbec poprvé vypráví celý svůj příběh a odhaluje leckdy překvapivá zákulisí historie a vývoje hudby, kterou proslula takzvaná „prázdná generace“.

Chcete si přečíst knihu?Neuvěřitelný Ivan Král ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Honza Vedral. Číst Neuvěřitelný Ivan Král Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY