Až zhasneme

Až zhasneme - Jakub Dotlačil | Dcparkrx.org

...tých let. Dotlačilovy devadesátky však nejsou zrovna večírkově blýskavé, naopak je to trochu „maso" ... Až zhasneme - Jakub Dotlačil — Kniha.cz ... . Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's ... Román Jakuba Dotlačila Až zhasneme se vrací do „divokého mejdanu" mytizovaných devadesátých let. Dotlačilovy devadesátky však nejsou zrovna večírkově blýskavé, naopak je to trochu „maso". Hlavní ... Až zhasneme - Jakub Dotlačil | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Dotlačilovy devadesátky však nejsou zrovna večírkově blýskavé, naopak je to trochu „maso". Hlavní hrdina Jan studuje bohemistiku v době, kdy studium nic neznamená a nejdůležitější je chytit příležitost za pačesy. Až zhasneme Reflektuje Pavel Janoušek Recenze a reflexe - Méně slov o próze. Z čísla 4/2020 Pro předplatitele. Článek vyšel v čísle ... stanyslaw has 397 books on Goodreads, and is currently reading Až zhasneme by Jakub Dotlačil and Hřbitovní hlína by Máirtín Ó Cadhain Možná jste chtěli mít avantgardní kapelu, studovat literaturu a milovat se, ale nakonec jste jen kamínkem v multilevelové pyramidě.. Román Jakuba Dotlačila Až zhasneme se vrací do „divokého mejdanu" mytizovaných devadesátých let. Dotlačilovy devadesátky však nejsou zrovna večírkově blýskavé, naopak je to trochu „maso". Až zhasneme Dotlačil Jakub. Román Jakuba Dotlačila Až zhasneme se vrací do poněkud mytizovaných devadesátých let „divokého mejdanu". Dotlačilovy devadesátky však nejsou zrovna večírkově blýskavé, naopak je to trochu „maso". Hlavní hrdina Jan studuje bohemistiku v době, kdy studium nic neznamená a ... Až zhasneme: datum / id: 08.11.2019 / 500529: Vytisknout | : autor: reka: kategorie: Knihy, Časopisy: zobrazeno: 191x: počet tipů: 9: v oblíbených: 0x ... Lucie has 144 books on Goodreads, and is currently reading The Idiot by Elif Batuman, Životní terno by Fredrik Backman, and Až zhasneme by Jakub Dotlačil Román Jakuba Dotlačila Až zhasneme se vrací do poněkud mytizovaných devadesátých let „divokého mejdanu". Dotlačilovy devadesátky však nejsou zrovna večírkově blýskavé, naopak je to trochu „maso". Hlavní hrdina Jan studuje bohemistiku v době, kdy studium nic neznamená a nejdůležitější je chytit příležitost za pačesy. Tu chytí hlavně jeho strýc — jeden ......

INFORMACE

AUTOR
Jakub Dotlačil
DIMENZE
5,18 MB
NÁZEV SOUBORU
Až zhasneme.pdf

POPIS

Možná jste chtěli mít avantgardní kapelu, studovat literaturu a milovat se, ale nakonec jste jen kamínkem v multilevelové pyramidě. Román Jakuba Dotlačila Až zhasneme se vrací do „divokého mejdanu“ mytizovaných devadesátých let. Dotlačilovy devadesátky však nejsou zrovna večírkově blýskavé, naopak je to trochu „maso“. Hlavní hrdina Jan studuje bohemistiku v době, kdy studium nic neznamená a nejdůležitější je chytit příležitost za pačesy. Tu chytí hlavně jeho strýc — jeden ze společníků zprivatizovaného masokombinátu v nejmenovaném severočeském městě. Jan se do podniku dostane jako letní brigádník. Masomlejn, na jehož začátku jsou živé krávy a na konci párky, tu ovšem zdaleka není jen metaforou společenských změn období transformace. Děj románu protne nejedna dobová kauza; někdejší naivita i iluze se tu připomenou hned v několika osudech. Za napínavou a propracovanou zápletkou se však skrývá i hlubší generační výpověď, melancholické svědectví o tom, jak z nás devadesátá léta vykřesala snaživé občany kapitalistického státu.

Chcete si přečíst knihu?Až zhasneme ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jakub Dotlačil. Číst Až zhasneme Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY