Háčkujeme pro děti čepice a šály: Kombinujte podle chuti a nálady

Háčkujeme pro děti čepice a šály: Kombinujte podle chuti a nálady - Anja Lammová | Dcparkrx.org

...ice a šály: kombinujte podle chuti a nálady Módní styl pro chladné dny ... Háčkujeme pro děti čepice a šály - kombinujte podle chuti ... ... . Vezměte do ruky háček a vykouzlete jedinečné modely pro ty velké, menší i nejmenší mrňousy! Populárně naučná > Hobby > Háčkujeme pro děti čepice a šály - Kombinujte podle chuti a nálady. Háčkujeme pro děti čepice a šály - Kombinujte podle chuti a nálady. katalogové číslo: 18040: EAN: 9788075412249: Způsob dodání: ... Módní styl pro chladné dny. Vezměte do ruky háček a vykouzlete jed ... Háčkujeme pro děti čepice a šály - Kombinujte podle chuti ... ... ... Módní styl pro chladné dny. Vezměte do ruky háček a vykouzlete jedinečné modely pro ty ... Název: Háčkujeme pro děti čepice a šály - Kombinujte podle chuti a nálady. Autor: Anja Lammová. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Hobby - ženy; ISBN: 978-80-7541-224-9. EAN: 9788075412249. Objednací kód: NA371005 Kniha: Háčkujeme pro dět...

INFORMACE

AUTOR
Anja Lammová
DIMENZE
5,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Háčkujeme pro děti čepice a šály: Kombinujte podle chuti a nálady.pdf

POPIS

Módní styl pro chladné dny. Vezměte do ruky háček a vykouzlete jedinečné modely pro ty velké, menší i nejmenší mrňousy! Ať už jde třeba o čepici s bambulí a nadýchanou šálou, rafinovanou šálu loop, ležérní beanie čepici nebo čepici s klapkami na uši: všechny dětem sluší a v zimě dobře poslouží. Tyhle modely si jistě oblíbí ti nejmenší, ale i ti starší. Dokonalá kombinace: Ať už samostatná čepice, nebo stylová souprava čepice s šálou – rozmanité modely vám udělají radost. V kostce: Důležité informace o pomůckách, přízích a zkušebních vzorcích. Pro začátečnice: Krok za krokem jsou v knize popsány všechny základní techniky háčkování – slovem i obrazem.

Chcete si přečíst knihu?Háčkujeme pro děti čepice a šály: Kombinujte podle chuti a nálady ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anja Lammová. Číst Háčkujeme pro děti čepice a šály: Kombinujte podle chuti a nálady Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY