2100 ásan: Kompletní jógové pozice

2100 ásan: Kompletní jógové pozice - Daniel Lacerda | Dcparkrx.org

...ého tela pri cvičení. Každá z inšpirujúcich fotografií predstavuje skúseného jogína v pozícii dovedenej do dokonalosti ... Kniha 2100 ásan - Kompletní jógové pozice - Trh knih - můj ... ... . Pozície sú rozdelené do ... 2100 ásan. Kdo napsal knihu 2100 ásan? Autorem je Daniel Lacerda. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Registrovat Přihlásit . ... Kompletní jógové pozice. 53% 3 3. Hodnotit lze až po přihlášení ... Title: 2100 ásan - Kompletní jógové pozice - Daniel Lacerda PDF Created Date: 9/21/2017 12:15:38 AM 2100 ásan - kompletn ... 2100 ásan: Kompletní jógové pozice - KOSMAS.cz ... ... Title: 2100 ásan - Kompletní jógové pozice - Daniel Lacerda PDF Created Date: 9/21/2017 12:15:38 AM 2100 ásan - kompletní jógové pozice - Daniel Lacerda - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží 2100 ásan je nebývalá kolekce jógových pozic, stejně tak i umělecké dílo zobrazující krásu a vypracovanost lidského těla při cvičení jógy. Každá z inspirujících fotografií představuje zkušeného jogína v pozici dovedené k dokonalosti. Pozice jsou rozděleny do devíti hlavních kategorií - stojné pozice, pozice v sedě, pozice zaměřené na střed těla, pozice na ... Titul 2100 ásan - Kompletní jógové pozice od Lacerda Daniel, 9788075291875 zakoupíte na www.knihacek.cz s velkou slevou a dopravou od 49 Kč. Přehledy ásan a cvičení podle účinků - "Bez sebekázně není pokračování a bez pokračování není úspěchu. Kázeň je klíčem ke zdaru. Netrpělivost může mnohé zničit. Cvičte proto s trpělivostí a... 2100 ÁSAN KOMPLETNÍ JÓGOVÉ POZICE Daniel Lacerda Vše, co jste chtěli vědět o jógových pozicích, a báli jste se zeptat. Daniel je známý jako Mr. Yoga a z jeho knihy se stal bestseller....

INFORMACE

AUTOR
Daniel Lacerda
DIMENZE
5,76 MB
NÁZEV SOUBORU
2100 ásan: Kompletní jógové pozice.pdf

POPIS

2100 ásan je nebývalá kolekce jógových pozic, stejně tak i umělecké dílo zobrazující krásu a vypracovanost lidského těla při cvičení jógy. Každá z inspirujících fotografií představuje zkušeného jogína v pozici dovedené k dokonalosti. Pozice jsou rozděleny do devítihlavních kategorií - stojné pozice, pozice v sedě, pozice zaměřené na střed těla, pozice na čtyřech, záklony, balance na pažích, obrácené pozice, pozice na břiše, pozice na zádech - a dále seřazeny do skupin ásan, které obvykle postupují od nejsnažšího provedení k náročnějším variantám. Každá z fotografií je opatřena názvem pozice v češtině a v sanskrtu, alternativními názvy pozice, pokud existují, a popisem různých variant každé pozice, bodu drišti (místo, kam by měla směřovat pozornost) a čakrami, které pozice ovlivňuje.Tvůrcem i fotografem této úžasné kolekce je odborný lektor jógy Daniel Lacerda. Individuálně trénoval a vybral víc než 40 zkušených modelek a modelů ze svého týmu. V úvodu ke knize předkládá podstatné informace, stěžejní pro všechna jogová cvičení, včetně základní historie jógy, úvodu do jógových súter, významu dechu udžají a jak ho používat, vysvětlení pojmů bandha, drišti a čakra, jak meditovat a relaxovat a blahodárné pozice (i varování) týkající se osmi stavů, jako například astma, těhotenství či vysoký krevní tlak.Tato knihaje dokonalým doplňkem cvičení i životního stylu dnešního moderního jogína.

Chcete si přečíst knihu?2100 ásan: Kompletní jógové pozice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Lacerda. Číst 2100 ásan: Kompletní jógové pozice Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY