Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory: 13. díl

Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory: 13. díl - Vlastimil Vondruška | Dcparkrx.org

... v internetovom kníhkupectve Megaknihy.sk ... Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory ... ... . Rýchle odoslanie, skvelé ceny Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory Autor: Vondruška, Vlastimil Nakladatel: MOBA EAN: 9788024389059 ISBN: 978-80-243-8905-9 Popis: 1× kniha, vázaná, 244 stran, česky Rozměry: 12 × 20 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Audiokniha Jičínské pole mrtvých obsahuje historickou detektivku z oblíbeného cyklu Letopisy královské komory. Autor Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyh ... Jičínské pole mrtvých : Detektívky, thrillery : Najlepšie ... ... . Autor Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík. Za městem Jičínem na cestě k Zebínu je ohrazená louka, na níž se od pradávna pohřbívaly oběti morových epidemií, ale také popravení zločinci, sebevrazi a kacíři. Nakupte společně - Letopisy královské komory. Kniha Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory patří do série Letopisy královské komory. Z této série Vám nabízíme celkem 6 knih za zvýhodněnou cenu 1 422 Kč. Musím říct, že Mstitel z Jenštejna se mi nelíbil tolik, jako některé z předchozích autorových knih. Jde už o třináctý díl série Letopisů královské komory a předchozí díly byly prostě lepší. Už téměř od začátku jsem tušila, jakým směrem se bude děj ubírat. Ale jinak jsem si čtení užila. Letopisy královské komory. Letopisy královské komory. V této sekci je 7 knížek. ... Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory. ... Uživatelské recenze knih: » Milénium - komplet (díl 1 - 3) » Kuchařka pro upíry » Dívka v ledu. PARTNEŘI. Upečeno s láskou. GOTTWALDOVÁ Ludmila, TRHOŇOVÁ Iva ★ ★ ★ ★ ★ "Velmi přehledně napsané, postupy jsou vysvětleny do detailu. Vřele doporučuji ... Série: Letopisy královské komory díl 1 Jazyk: český Počet stran: 372 První svazek této řady nabízí tři příběhy. V prvním nazvaném Plzeňské mordy rozřeší Jiří Adam z Dobronína neobvyklý zločin, do něhož jsou zapletení nejvyšší představitelé královského města Plzně. ... Mstitel z Jenštejna. Informace o knižní sérii Letopisy královské komory. Detailní přehled jednotlivých dílů. ČBDB.cz - Databáze knih. ... Letopisy královské komory I. (1. díl) 89% Letopisy královské komory II. (2. díl) 88% ... Mstitel z Jenštejna (13. díl) Přidat knihu | Přidat autora Kupte knihu Mstitel z Jenštejna (Vlastimil Vondruška) s 16 % slevou za 251 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Obsah knihy: Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské. Jiří Adam z Dobronína se na vyjížďce před pražskými hradbami setká s Václavem Hrzánem z Harasova, který nedávno koupil hrad Jenštejn. Ten se mu svěří s neurčitými obavami. Následujícího dne je zavražděn jeho bratr, a to přímo v budově Královské komory. Následuj...

INFORMACE

AUTOR
Vlastimil Vondruška
DIMENZE
8,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory: 13. díl.pdf

POPIS

Jiří Adam z Dobronína se na vyjížďce před pražskými hradbami setká s Václavem Hrzánem z Harasova, který nedávno koupil hrad Jenštejn. Ten se mu svěří s neurčitými obavami. Následujícího dne je zavražděn jeho bratr, a to přímo v budově Královské komory. Vyšetřením neslýchaného zneuctění královského úřadu je pověřen Jiří Adam z Dobronína. Zatímco ho pražský purkrabí nutí, aby pátral na Pražském hradě, zdá se, že stopy vedou spíše do okolí Jenštejna.

Chcete si přečíst knihu?Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory: 13. díl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastimil Vondruška. Číst Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory: 13. díl Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY