Kam ses schoval, sobíku?

Kam ses schoval, sobíku? - Sam Taplin | Dcparkrx.org

...erá jim jistě udělá radost. Užijte si společné chvíle při listování knihou a hledejte neposedného sobíka ... Nakladatelství Svojtka & Co. - Kam ses schoval, králíčku? ... . Ukrývá se ve sněhu? Za sněhulákem? Nebo za stromem? Kam se schoval tentokrát? Děti jistě potěší, že mohou nakukovat skrz výřezy do dalších stránek. Šikovně umístěné výřezy navíc dávají obrázkům nový rozměr možná ... Kam ses schoval, sobíku? od Sam Taplin v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Kam ses schoval, sobíku?. ... Kam ses schoval, sobíku? - Sam Taplin | Databáze knih ... .CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Kam ses schoval, sobíku?. Hledej společně s námi sobíka, který se stále někde schovává. Otáčej stránky s výřezy a zabav se u hledání okouzlujícího sobíka. Najdeš ho? Název: Kam ses schoval, sobíku? Autor: Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Leporela, knížky s puzzle, omyvatelné; ISBN: 978-80-256-2634-4. EAN: 9788025626344. Objednací kód: NA355002 Kam ses schoval, sobíku? EAN: 9788025626344. Sam Taplin, Essi Kimpimaki. Nakoukni do knížky. Značka: Svojtka. Kniha 5,60 € Objednávku (na dobierku) prijatú v pracovný deň do 13:30 expedujeme ihneď, najneskôr na druhý deň. ... Hledáte Kam ses schoval, sobíku? od Sam Taplin,Essi Kimpimäki? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete ...

INFORMACE

AUTOR
Sam Taplin
DIMENZE
11,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Kam ses schoval, sobíku?.pdf

POPIS

Kniha pro nejmenší děti, která jim jistě udělá radost. Užijte si společné chvíle při listování knihou a hledejte neposedného sobíka. Ukrývá se ve sněhu? Za sněhulákem? Nebo za stromem? Kam se schoval tentokrát? Děti jistě potěší, že mohou nakukovat skrz výřezy do dalších stránek. Šikovně umístěné výřezy navíc dávají obrázkům nový rozměr možná není vše na obrázku takové, jak se to na první pohled zdá. Kniha je vytvořena z pevného materiálu, který vydrží i neopatrné zacházení malých nezbedníků. Tak hurá do objevování!

Chcete si přečíst knihu?Kam ses schoval, sobíku? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sam Taplin. Číst Kam ses schoval, sobíku? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY