Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory

Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory - Vlastimil Vondruška | Dcparkrx.org

...s samozřejmostí. Běžně expedujeme všemi přepravci ... Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory ... ... . Telefonická podpora 9 - 15 hod. ... Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory. Srovnání cen Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory. Nejlevnější e-shop patro.cz. Cena 225 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Audiokniha Mstitel z Jenštejna obsahuje historickou detektivku z oblíbeného cyklu Letopisy královské komory. Autor Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík. Vyšetř ... Letopisy královské komory: Mstitel z Jenštejna - Vlastimil ... ... . Autor Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík. Vyšetřovatele královské komory Jiřího Adama z Dobronína osloví Václav Hrzán z Harasova, který nedávno koupil hrad Jenštejn. Jiří Adam z Dobronína se na vyjížďce před pražskými hradbami setká s Václavem Hrzánem z Harasova, který nedávno koupil hrad Jenštejn. Ten se mu svěří s neurčitými obavami. Následujícího dne je zavražděn jeho bratr, a to přímo v budově Královské komory. Vyšetřením neslýchaného zneuctění královského úřadu je pověřen Jiří Adam z Dobronína. Z detektivního cyklu Letopisy královské komory Vyšetřovatele královské komory Jiřího Adama z Dobronína osloví Václav Hrzán z Harasova, který nedávno koupil hrad Jenštejn. Svěří se mu s neurčitými obavami o svého mladšího bratra Mikuláše. Mladý šlechtic se podle všeho uchází o přízeň krásné Polyxeny, dívky ze ... Obsah knihy: Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské. Jiří Adam z Dobronína se na vyjížďce před pražskými hradbami setká s Václavem Hrzánem z Harasova, který nedávno koupil hrad Jenštejn. Ten se mu svěří s neurčitými obavami. Následujícího dne je zavražděn jeho bratr, a to přímo v budově Královské komory. Následujícího dne je zavražděn jeho bratr, a to přímo v budově Královské komory. Vyšetřením neslýchaného zneuctění královského úřadu je pověřen Jiří Adam z Dobronína. Zatímco ho pražský purkrabí nutí, aby pátral na Pražském hradě, zdá se, že stopy vedou spíše do okolí Jenštejna. Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory ... Následujícího dne je zavražděn jeho bratr, a to přímo v budově Královské komory. Vyšetřením neslýchaného zneuctění královského úřadu je pověřen Jiří Adam z Dobronína. Zatímco ho pražský purkrabí nutí, aby pátral na Pražském hradě, zdá se, že stopy vedou ... Audiokniha Mstitel z Jenštejna obsahuje historickou detektivku z oblíbeného cyklu Letopisy královské komory. Autor Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík. Vyšetřovatele královské komory Jiřího Adama z Dobronína osloví Václav Hrzán z Harasova, který nedávno koupil hrad Jenštejn....

INFORMACE

AUTOR
Vlastimil Vondruška
DIMENZE
5,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory.pdf

POPIS

Vyšetřovatele královské komory Jiřího Adama z Dobronína osloví Václav Hrzán z Harasova, který nedávno koupil hrad Jenštejn. Svěří se mu s neurčitými obavami o svého mladšího bratra Mikuláše. Mladý šlechtic se podle všeho uchází o přízeň krásné Polyxeny, dívky ze znepřáteleného rodu Rendlů z Oušavy. Následujícího dne je Mikuláš zavražděn a to přímo v budově královské komory. Vyšetřováním tohoto neslýchaného zneuctění panovnického úřadu pověří Jiřího Adama z Dobronína. Zatímco pražský purkrabí trvá na tom, aby pátral na Pražském hradě, zdá se, že skutečné stopy vedou do okolí Jenštejna.

Chcete si přečíst knihu?Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastimil Vondruška. Číst Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY