Zloděj

Zloděj - J. R. Ward | Dcparkrx.org

... s Bandou bastardů, je víc než kdy dřív odhodláno vymazat Vyhlazovací společnost z povrchu země ... Deset let od krádeže století: zloděj s půlmiliardou uniká ... ... . Jeho členové se vzpamatovávají z poslední bitvy se zbytky bezduchých a zjišťují, že boj proti nepřátelům ještě zdaleka neskončil. Online Percy Jackson: Zloděj blesku. Percy Jackson je napůl člověk a napůl bůh. Teď se ukáže, jestli je také hrdina.Percy Jackson má ve škole věčně problémy. To je ale to nejmenší, co mu teď dělá starosti. Sice je právě začátek 21. století, ale zdá ... Zloděj.xyz ... . To je ale to nejmenší, co mu teď dělá starosti. Sice je právě začátek 21. století, ale zdá se, že antičtí bohové z bájného Olympu se rozhodli sestoupit ze ... Zloděj. 2. 02. 2020 8:55:35. Někdy není lehké rozpoznat, která bije. Stalo se to jednomu a spadl do toho nevinně. Nikdy se nedozvěděl, co se to vlastně přihodilo. Protože to byl vůl....

INFORMACE

AUTOR
J. R. Ward
DIMENZE
7,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Zloděj.pdf

POPIS

Poté, co se Bratrstvo spojilo s Bandou bastardů, je víc než kdy dřív odhodláno vymazat Vyhlazovací společnost z povrchu země. Jeho členové se vzpamatovávají z poslední bitvy se zbytky bezduchých a zjišťují, že boj proti nepřátelům ještě zdaleka neskončil. Throe, Xcorův bývalý zástupce, pomocí prastaré knihy svolává novou armádu, vytvořenou mocností ještě nebezpečnější a horší než Omega. A členy Bratrstva černé dýky teď čekají těžké zkoušky doma i na bojišti.

Chcete si přečíst knihu?Zloděj ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor J. R. Ward. Číst Zloděj Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY