Slast

Slast - Marta Dzido | Dcparkrx.org

... jídlo jako třešinka na gurmánském dortu ... The Last of Us - Wikipedia ... . Rezultati utakmica Poštovani kolege suigrači, Ne obazirite se na rokove i termine utakmica. U ovom trenutku su najmanje bitni. Kako bismo i mi kao zajednica sudjelovali u sprječavanju Kind regards from Slast team, Zuzana. Read more. Jadzia W wrote a review Dec 2018. Wroclaw, Poland 7 contributions. Ambient cafe in center of Brno. Ambient and electro music, great drinks and most important unusual concept of the bar makes it a must see in Brno. Read more. The Bitcoin network just fine-tu ... SLAST ... . Read more. The Bitcoin network just fine-tuned a key parameter to coax back miners who quit after last week's halving hammered their profits. From a report: More than 20 exahashes per second (EH/s) of computing power -- the equivalent of around 1.5 million older-generation mining machines -- has been switched off from Bitcoin since the network's halving.The 7-day rolling average of Bitcoin's hash rate ... Online magazine of news, politics, technology, and culture. Combines humor and insight in thoughtful analyses of current events and political news. Slast. 3.6K likes. Koktejl v ruce, farec na stole, art (nejen)...

INFORMACE

AUTOR
Marta Dzido
DIMENZE
12,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Slast.pdf

POPIS

Ona a on, oba velmi mladí. Varšava. Léto. Rok tisíc devět set devadesát něco. Vzduch je hustý jako pudink a slova „láska“ a „touha“ splývají v jedno. Nejde o sex a prchavé potěšení, ale o nejistotu a očekávání. On po ní horečně touží, ona ho ráda škádlí… Slast je milostná píseň o vášni a přitažlivosti tak silné, že překračuje hranice času i prostoru a vytváří své vlastní verze reality. Marta Dzido nepatetickým jazykem evokuje tělesnost i fyzický prožitek lásky způsobem, který nemá v českém kontextu obdoby.

Chcete si přečíst knihu?Slast ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marta Dzido. Číst Slast Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY