Washi pásky

Washi pásky - Marisa Edghillová | Dcparkrx.org

...é fixy, umělecké pastelky, potřeby pro kaligrafii a tvorbu diářů a mnoho dalšího čeká na Vaše nápady a jsou připravené Vás inspirovat ... Papírové washi pásky | Davona ... . Respirační roušky třídy FFP2. První várka byla kompletně rozeslána. Objednávejte z dalšího množství na cestě. LEPIACI MATERIÁL / Washi pásky. Riadkové zobrazenie; EUR . EUR . Parametre. Výrobca; Dovecraft (5) Ideen mit Herz (13) ost. (1) skladom: novinka: zľava . Usporiadať podľa: najlacnejšie najdrahšie najnovšie "Kovová" páska_48mm_3m . NAŠA CENA 1,30 EUR. skladom ... ... LEPIACI MATERIÁL / Washi pásky - hobbyshop.sk ... . (1) skladom: novinka: zľava . Usporiadať podľa: najlacnejšie najdrahšie najnovšie "Kovová" páska_48mm_3m . NAŠA CENA 1,30 EUR. skladom ... Je to už pár let, co jsme objevili washi pásky a od té doby nám dělají společnost doma a taky v práci. Žijeme s nimi, těšíme se z každého nového motivu stejně, jako naši závislí zákazníci, kterých je čím dál víc. :-) Naše zákazníky máme rádi, spoustu z nich už známe z Facebooku a Instagramu a bereme je jako ... Washi pásky jsou samolepicí dekorační pásky vyrobené z rýžového papíru nebo jiných přírodních vláken jako například bambusu, pšenice nebo konopí. Dají se trhat, popisovat a libovolně lepit na vše možné. Oproti obyčejné lepicí pásce se lehce odlepují a nenechají po sobě žádnou stopu po lepidle. Washi pásky. Od zdobení diářů, zápisníků, cestovních deníků a scrapbookových alb, až po přání a dekorace v interiéru. Ve světě washi pásek najdete nepřeberné možnosti jejich využití, spousty barev a motivů.Tvoření s washi páskami je velice jednoduché - můžete je trhat, stříhat i řezat.Snadno se lepí i odlepují. Washi pásky lze trhat, stříhat a hlavně lepit a snadno odlepovat...

INFORMACE

AUTOR
Marisa Edghillová
DIMENZE
12,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Washi pásky.pdf

POPIS

Barevná dekorativní washi páska je nejlepším přítelem každé tvořivé duše. Je z papíru, snadno se používá, vypadá báječně a výtvarný svět vzala ztečí. Ať už washi pásku dávno znáte a oblíbili jste si ji, nebo jste ve světě takového zdobení nováčky,tato kniha plná nápadů vám určitě dodá inspiraci. Nové techniky tvoření a zdobení s touto oblíbenou páskou vám po krocích objasní krásně aranžované fotografi cké návody, s jejichž pomocí můžete vlastnoručně vyrobit více jak 101 výtvorů. Zjistíte, jak plně využít jedinečné výhody této nové dekorativní pomůcky, vyrobíte si hezká přáníčka, zabalíte dárky,připravíte stylový večírek, vytvoříte fotorámečky, hračky, bižuterii a další poklady!

Chcete si přečíst knihu?Washi pásky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marisa Edghillová. Číst Washi pásky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY