Ztracené květiny Alice Hartové

Ztracené květiny Alice Hartové - Holly Ringlandová | Dcparkrx.org

...ehrává v mytické krajině střední Austrálie, přináší kniha Holly Ringlandové Ztracené květiny Alice Hartové ... Ztracené květiny Alice Hartové - Holly Ringlandová — Kniha.cz ... .Hlavní hrdinka Alice se po rodinné tragédii dostává ke své babičce, která vlastní květinovou farmu. Ztracené květiny Alice Hartové. klokanky do květináčů, když se najednou prudce ohnula a upadla do netíků. Alice si četla u stolu, a když slyšela, jak matka zvrací, vylezla oknem a ... Ztracené květiny Alice Hartové jsou příběhem, v němž emoce hrají podstatnou roli. Autorka vás nechá dojím ... Ztracené květiny Alice Hartové - Nakladatelství JOTA ... ... Ztracené květiny Alice Hartové jsou příběhem, v němž emoce hrají podstatnou roli. Autorka vás nechá dojímat se nad malou Alicí, obdivovat krásu divoké krajiny a vstřebávat krásu květin, které byste rádi viděli na vlastní oči. A taky přemýšlet nad tím, jak nás formují a ovlivňují naši blízcí. E-knihu „Ztracené květiny Alice Hartové" si můžete půjčit v knihovně. | Příběh lásky, ztráty, zrady a očistné síly, který se odehrává v mytické krajině střední Austrálie. Devítiletá Alice žije v izolovaném domě u moře a matčiny čarokrásné květiny a jejich skryté poselství ji chrání před temnými náladami otce. Ztracené květiny Alice Hartové Holly Ringlandová Nakladatel:...

INFORMACE

AUTOR
Holly Ringlandová
DIMENZE
12,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Ztracené květiny Alice Hartové.pdf

POPIS

Příběh lásky, ztráty, zrady a očistné síly, který se odehrává v mytické krajině střední Austrálie. Devítiletá Alice žije v izolovaném domě u moře a matčiny čarokrásné květiny a jejich skryté poselství ji chrání před temnými náladami otce. Když však Alicin život navždy poznamená rodinná tragédie, bere si dívku pod svá křídla babička, o které neměla do té doby ani tušení. Na babiččině květinové farmě má každá rostlina svůj význam a pro Alicino ztracené a zlomené srdce se květomluva stává způsobem, jak vyjádřit slovy nevyjádřitelné. Jak Alice dospívá, odkrývá postupně rodinná tajemství, odhaluje velkou zradu a poznává pravý charakter muže, kterého miluje. Pochopí, že jsou příběhy, které nelze sdělit ani pomocí květin. Pokud chce opravdu získat svobodu, po které touží, musí najít odvahu čelit tomu nejsilnějšímu příběhu, který zná. Svému vlastnímu.

Chcete si přečíst knihu?Ztracené květiny Alice Hartové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Holly Ringlandová. Číst Ztracené květiny Alice Hartové Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY