Smrt přišla z východu

Smrt přišla z východu - Jan Duda | Dcparkrx.org

...é světové války, tj. od útoku Německa na Polsko (1 ... Smrt přišla z východu | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani ... . 9. 1939), ale také osmdesát let od okamžiku, kdy do Polska vtrhla sovětská armáda, aby si i ona urvala svůj díl kořisti (17. 9. 1939). Nacistický a komunistický režim si tak rozdělily vládu v bývalé Polské republice přesně tak, jak se domluvily v ... Smrt přišla z východu. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dost ... GALERIE: Smrt přišla také z východu. Osmdesát let od útoku ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Pomozte mi vydat knížku Smrt přišla z východu, která přibližuje příběh tří kamarádů. Příběh začíná v listopadu 1967 na koncertě kapely The Primitives Group a končí v březnu 1970 na jedné bezejmenné silnici Středočes...

INFORMACE

AUTOR
Jan Duda
DIMENZE
5,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Smrt přišla z východu.pdf

POPIS

Příběh tří dospívajících kamarádů na pozadí dramatických událostí konce šedesátých let. Jejich všední život doprovází big beat, alkohol, drogy, šedá nuda, první lásky - často neúspěšné. Ale především dramatické události srpnových dnů roku 1968 a 1969, listopadová stávka vysokoškoláků, hokejové zápasy se Sovětským svazem a dramatická chmelová brigáda roku 1968; které mají vliv na pokus o emigraci, zradu, a pokus o sebevraždu, který končí v psychiatrické léčebně Bohnice.

Chcete si přečíst knihu?Smrt přišla z východu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Duda. Číst Smrt přišla z východu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY