Skialpinismus: horské lyžování

Skialpinismus: horské lyžování - Stanislav Melek | Dcparkrx.org

...ěžecké lyžování) - lyže konstrukcí velmi blízké sjezdovým lyžím, stoupací pásy pro strmé výstupy a vázání umožňující chůzi a bezpečný sjezd ... Skiareál Hochficht | nové oficiální webové stránky ... . Skialpinismus - horské lyžování - není sportem vhodným pro předhánění se ve výkonech (kromě organizovaných závodů). Příroda zde byla, je a bude. Skialpinismus. 13. Skialpinismus - Horské lyžování (česky) Knihu si práve prezerajů ... Zdůrazňuje, že nedílnou součástí horského lyžování je úcta k přírodě a obdiv k jejím krásám, více než kde jinde zde vynikne síla přátelstv ... Skialpinismus: horské lyžování - KOSMAS.cz ... ... Zdůrazňuje, že nedílnou součástí horského lyžování je úcta k přírodě a obdiv k jejím krásám, více než kde jinde zde vynikne síla přátelství a schopnost pomoci druhému v nebezpečí. Příručka obsahuje kolem čtyř set instruktážních ... Skialpinismus Horské lyžování 283 CZK Nov ... Zdůrazňuje, že nedílnou součástí horského lyžování je úcta k přírodě a obdiv k jejím krásám, více než kde jinde zde vynikne síla přátelství a schopnost pomoci druhému v nebezpečí. Horské přechody. Horské přechody bychom mohli pojmenovat třeba haute route (z francouzštiny vysoká cesta) skialpinismus, ale to není úplně používané spojení. Každopádně skialpinista, který se tomuto druhu sportu věnuje, většinou říká, že chodí tzv. přechody (hor). Všechny informace o...

INFORMACE

AUTOR
Stanislav Melek
DIMENZE
4,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Skialpinismus: horské lyžování.pdf

POPIS

Praktická příručka pro začínající i pokročilé skialpinisty. Příručka horolezce, instruktora a propagátora skialpinismu Stanislava Melka vzbudila na Slovensku zasloužený zájem a dočkala se již třetího, aktualizovaného vydání. Z něj vychází i toto první české vydání. Jedná se o původní komplexní metodickou publikaci, vytvořenou na základě dlouholetých vlastních poznatků a zkušeností, podpořenou odborností italské metodiky Club Alpino Italiano. Kniha přináší detailní popis pohybových aktivit, znázorněných i rozfázovanými fotografiemi. Zjistíte vše, co potřebujete vědět o lavinách, včetně cenných rad, jak se jim vyhnout. Samozřejmostí jsou informace o využití moderní navigace a internetových map. Najdete zde doporučující postupy pro realizaci túr ve vysokohorském prostředí včetně ledovců, seznámíte se s problematikou extrémních sjezdů. Důležitou roli autor přisuzuje také etickým a filozofickým aspektům skialpinismu jakožto sportu, který je bezprostředně spojen s pocitem svobody a volnosti. Zdůrazňuje, že nedílnou součástí horského lyžování je úcta k přírodě a obdiv k jejím krásám, více než kde jinde zde vynikne síla přátelství a schopnost pomoci druhému v nebezpečí. Příručka obsahuje kolem čtyř set instruktážních fotografií z archivu autora.

Chcete si přečíst knihu?Skialpinismus: horské lyžování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislav Melek. Číst Skialpinismus: horské lyžování Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY