Proč má Janička velrybu

Proč má Janička velrybu - Milena Durková | Dcparkrx.org

...rodukte Audiokniha Proč má Janička velrybu - Milena Durková - CD - Jitka Ježková, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Proč má Janička velrybu - Milena Durková - CD - Jitka Ježková ... Proč má Janička velrybu - luxor.cz ... . Janička chodí do druhé třídy a ví si rady skoro se vším. Jednoho dne se stane fůra divných věcí, a tou nejpodivnější je to, že dostane velrybu. Jmenuje se Helenka a je větší než maminka s tatínkem dohromady. ... Proč má Janička velrybu / Milena Durkov á. Zpět na předchozí. Celý popis. Cena 49 Kč. Není dostupné ... Janička chodí do druhé třídy a ví si rady skoro se vším. Jednoho dne se stane fůra divnýc ... Proč má Janička velrybu - Floowie ... . ... Proč má Janička velrybu / Milena Durkov á. Zpět na předchozí. Celý popis. Cena 49 Kč. Není dostupné ... Janička chodí do druhé třídy a ví si rady skoro se vším. Jednoho dne se stane fůra divných věcí, a tou nejpodivnější je to, že dostane... Proč má Janička velrybu - Milena Durková — Kniha.cz Obsah knihy: Proč má Janička velrybu (audiokniha pro děti) Co se stane, když se v úplně normální rodině ocitne velryba? Janička chodí do druhé třídy a ví si rady skoro se vším. Jednoho dne se stane fůra divných věcí, a tou nejpodivnější je to, že dostane velrybu. Hledáte Proč má Janička velrybu od kolektiv? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR 0 hodnocení Proč má Janička velrybu - CD mp3 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Co se stane, když se v úplně normální rodině ocitne velryba? Janička chodí do druhé třídy a ví si rady skoro se vším. Jednoho dne se stane fůra divných věcí, a tou nejpodivnější je to ... při objednávce nad 399,- od nás máte dopravu ZDARMA, svou zásobu čtení si můžete objednat poštou, PPL, anebo osobně vyzvednout přímo v Paláci knih Luxor....

INFORMACE

AUTOR
Milena Durková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Proč má Janička velrybu.pdf

POPIS

Co se stane, když se v úplně normální rodině ocitne velryba? Janička chodí do druhé třídy a ví si rady skoro se vším. Jednoho dne se stane fůra divných věcí, a tou nejpodivnější je to, že dostane velrybu. Jmenuje se Helenka a je větší než maminka s tatínkem dohromady. Co na její novou kamarádku řeknou rodiče? A hlavně, co tomu řeknou lidi? Janička nejprve neví, co si s velrybou počne. Ale protože má za ušima, vymyslí chytrý plán. Chcete vědět jaký? Tak se pusťte do čtení!

Chcete si přečíst knihu?Proč má Janička velrybu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milena Durková. Číst Proč má Janička velrybu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY