Láska. Milostný vztah z pohledu psychologa

Láska. Milostný vztah z pohledu psychologa - Peter Lauster | Dcparkrx.org

... když mu partner celý den neodpovídá na textové zprávy, jiný zase nesnese koketní povahu své drahé polovičky ... Láska Milostný vztah z pohledu psychologa - Peter Lauster ... ... . V zásadě ale platí, že nezdravý vztah je takový, během kterého nedochází k naplnění základních potřeb člověka. Láska Milostný vztah z pohledu psychologa. Peter Lauster. 259 Kč ... Ven z bludiště ... Pokud se vám nedaří se sebeúctě naučit, cítíte se ve vztahu pod tlakem, nebo řešíte jiné problémy, vyhledejte pomoc zkušeného psychologa z oblasti partnerských vztahů. S jeho pomocí se nejlépe doberete podstaty problému a zjistíte, jak z toho ven. Partnerský vztah z pohledu lidí ... Partnerské vztahy - psychologické aspekty | Knihy.ABZ.cz ... . S jeho pomocí se nejlépe doberete podstaty problému a zjistíte, jak z toho ven. Partnerský vztah z pohledu lidí se schizofrenií Bc.Klára Toboláková Diplomová práce 2013 . ... Láska Stanu se bílým andělem Ten černý lehl popelem Černá-bílá ... která má zkušenost s prací klinického psychologa i mnohaleté zkušenosti s vyučová-ním na vysokých školách, Prof. PhDr. RNDr. Marie Vágnerová, CSc. ... Láska - Milostný vztah z pohledu psychologa. ... Poslední tóny z krypty. Dům na jezeře. Přirozený výcvik psa - Výchova metodou dogwalk. Alfa samec. Léčivé bylinky pro zdraví a energii. Mějte mě stále ráda - Marie Terezie. Kombinování rostlin - Smíšená kultura v praxi. Láska. Milostný vztah z pohledu psychologa: Peter Lauster - Lásko, nezapomeň ... Pragma je české nakladatelství, které patří společnosti Euromedia Group. Je její součástí od r. 2016. Vydává tituly nabízející poučení a inspirac i: ezoterické tituly od andělů po feng-šuej, motivační literaturu, tituly zaměřené na téma osobního růstu, vztahů, rodinných konstelací, organizace času a zvládání životních situací, duchovní literaturu ... Možná z pohledu psychologie a sociologie dnešní vztahy "fungují" lépe, protože se lidé už nebojí rozhodovat se, s kým budou. To, že máme pocit, že nefungují, vychází především z naší potřeby jistot. Když tě miluji, tak chci mít jistotu, že to bude napořád a nikdy mi neublížíš, ani já tobě. Láska to zařídí....

INFORMACE

AUTOR
Peter Lauster
DIMENZE
6,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska. Milostný vztah z pohledu psychologa.pdf

POPIS

Nejčtenější německý psycholog Peter Lauster si za téma této knihy zvolil lásku, duševní fenomén, s nímž je v našem myšlení spojeno mnoho předsudků a mýtů. Nejkrásnější a nejdůležitější pocit v lidském životě má živý děj i určité fáze a podléhá proměnám. Autor těží ze své dlouholeté praxe a nabízí čtenářům poznatky, které jim pomohou uvědomit si vlastní schopnost lásky a dále ji rozvíjet. Na četných příkladech z poradenské praxe ukazuje i cesty k naplněné lásce.

Chcete si přečíst knihu?Láska. Milostný vztah z pohledu psychologa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Lauster. Číst Láska. Milostný vztah z pohledu psychologa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY