Ctnosti a neřesti, radosti a strasti: Encyklopedie s verši a obrazy

Ctnosti a neřesti, radosti a strasti: Encyklopedie s verši a obrazy - Jaroslav Malina | Dcparkrx.org

...osti a strasti Autor: Malina, Jaroslav Nakladatel: CERM EAN: 9788072049240 ISBN: 978-80-7204-924- Popis: 1× kniha, vázaná, 232 stran, česky Rozměry: 15 × 15,2 cm ... Ctnosti a neřesti, radosti a strasti - Jaroslav Malina ... ... Kniha radosti Eduard Martin přijímá život jako příležitost mít rád, usmívat se, potěšit, podělit se o svá pozorování a o jejich poselství. Jako sběratel a archivář postřehů ze života zachytil radostné i smutné příběhy svých bližních do krátkých vyprávění. CTNOSTI - NEŘESTI, STRASTI - RADOSTI: Encyklopedie s verši a obrazy Přírodovědecká fakulta Masarykovy univerzity Generální editor: Prof. PhDr. Jaroslav Malina ... ctnosti - neřesti, strasti - radosti - Festival ... . CTNOSTI - NEŘESTI, STRASTI - RADOSTI: Encyklopedie s verši a obrazy Přírodovědecká fakulta Masarykovy univerzity Generální editor: Prof. PhDr. Jaroslav Malina, DrSc. Název: Ctnosti a neřesti, radosti a strasti - Encyklopedie s verši a obrazy. Autor: Jaroslav Malina. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Lexikony, encyklopedie, slovníky; ISBN: 978-80-7204-924-. EAN: 9788072049240. Objednací kód: NA267827 Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Encyklopedie s verši a obrazy. MALINA Jaroslav. Info: CERM, 2016 (1.) - váz., 232 str. EAN: 9788072049240 ISBN: 978-80-7204-924- ctnosti - neřesti, strasti - radosti GALERIE 12 si vás dovoluje pozvat na společenské setkání v prostorách Galerie 12 v neděli 4. září 2016 v 16 hodin Uvedení knihy Jaroslava Maliny CTNOSTI - NEŘESTI, STRASTI - RADOSTI Encyklopedie s verši a obrazy Vernisáž výstavy uměleckých a...

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Malina
DIMENZE
9,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Ctnosti a neřesti, radosti a strasti: Encyklopedie s verši a obrazy.pdf

POPIS

Profesor Jaroslav Malina navazuje na svá předchozí díla „Anti-encyklopedie anti-antropologie“ nebo „Světoví geniové v chajjámovských čtyřverších“. Opět nás se svou příznačnou hravostí, moudrou poetičností a mimořádným smyslem pro intelektuální zkratku provádí labyrintem lidského vědění. Na rozdíl od borgesovských bludišť, jež jeho aspirace evokují, Malinovy encyklopedické texty nevytvářejí alternativní světy, nýbrž poetický komentář k naší realitě, ve kterém se spojuje didaktická funkce s poezií… (z anotace prof. RNDr. Ivo Budila, Ph.D., DSc.)

Chcete si přečíst knihu?Ctnosti a neřesti, radosti a strasti: Encyklopedie s verši a obrazy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Malina. Číst Ctnosti a neřesti, radosti a strasti: Encyklopedie s verši a obrazy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY