Algebra - Zábavný komiksový průvodce

Algebra - Zábavný komiksový průvodce - Larry Gonick | Dcparkrx.org

...mi ilustracemi, které usnadňují porozumění a pomáhají přenášet vyšší matematiku do skutečného světa ... Algebra - Zábavný komiksový průvodce - Matematika a ... ... . Zábavná příručka, která každému zájemci snadno a rychle pomůže se základy algebry. Autor vtěluje často matoucí součásti algebry do situací z reálného života a s chytrými ilustracemi, které usnadňují porozumění a pomáhají přenášet vyšší matematiku do skutečného světa. Kniha: Algebra - Zábavný komiksový průvodce - Larry Gonick. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadá ... Algebra - Zábavný komiksový průvodce - Larry Gonick ... ... . Kniha: Algebra - Zábavný komiksový průvodce - Larry Gonick. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Všechny informace o produktu Kniha Algebra - Zábavný komiksový průvodce - Larry Gonick, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Algebra - Zábavný komiksový průvodce - Larry Gonick. 0 hodnocení Algebra - Zábavný komiksový průvodce 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Zábavná příručka, která každému zájemci snadno a rychle pomůže se základy algebry....

INFORMACE

AUTOR
Larry Gonick
DIMENZE
12,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Algebra - Zábavný komiksový průvodce.pdf

POPIS

Zábavná příručka, která každému zájemci snadno a rychle pomůže se základy algebry. Autor vtěluje často matoucí součásti algebry do situací z reálného života a s chytrými ilustracemi, které usnadňují porozumění a pomáhají přenášet vyšší matematiku do skutečného světa. Kniha zahrnuje algebru v rozsahu vyšších ročníků základní školy a nižších ročníků středních škol a představuje netradiční výukovou pomůcku.

Chcete si přečíst knihu?Algebra - Zábavný komiksový průvodce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Larry Gonick. Číst Algebra - Zábavný komiksový průvodce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY