Pracovní sešit předškoláka 2: Příprava dítěte na úspěšný start ve škole

Pracovní sešit předškoláka 2: Příprava dítěte na úspěšný start ve škole - Ivana Novotná | Dcparkrx.org

...o školy. Pracovní sešit předškoláka 2 Příprava dítěte na úspěšný start ve škole ... Pracovní sešit předškoláka - Ivana Novotná, Miroslav Růžek ... ... . Ivana Novotná. Pracovní sešit předškoláka 2 je stejně jako předchozí díl určen všem dětem, které se připravují ke vstupu do školy, jejich rodičům a pedagogům v mateřských školách. Kniha obsahuje soubor různorodých zábavných úkolů ... Pracovní sešit předškoláka 2: Příprava dítěte na úspěšný start ve škole Kniha - autor Ivana Novotná, 48 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá -6% 149,- Egmont Malý předškolák 1 - Příprava na zápis do školy - neuveden . Spokojené děti se učí mnohem rychleji! Knížka úloh pro přípravu do školy s podrobn ... Pracovni sesit predskolaka Ivana Novotna | Srovnanicen.cz ... . Spokojené děti se učí mnohem rychleji! Knížka úloh pro přípravu do školy s podrobným návodem jak postupovat, aby vaše dítě učení bavilo.V tomto svazku se podrobněji zaměříme na čtení, psaní a učení hodin....

INFORMACE

AUTOR
Ivana Novotná
DIMENZE
5,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Pracovní sešit předškoláka 2: Příprava dítěte na úspěšný start ve škole.pdf

POPIS

Tento pracovní sešit je určen všem dětem, které se již připravují ke vstupu do školy. Obsahuje spoustu zábavných úkolů důležitých pro zvládnutí základů čtení, psaní a počítání. Dítě si procvičí nejen pozornost, paměť, samostatné myšlení, vyjadřovací schopnosti, jemnou motoriku, početní představy, ale také různé znalosti z přírody a společnosti. Úlohy je možné plnit postupně i na přeskáčku, stačí si jen vybrat a nezapomenout na pochvalu!

Chcete si přečíst knihu?Pracovní sešit předškoláka 2: Příprava dítěte na úspěšný start ve škole ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivana Novotná. Číst Pracovní sešit předškoláka 2: Příprava dítěte na úspěšný start ve škole Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY