Myší knížka

Myší knížka - Petr Chudožilov | Dcparkrx.org

... německou pohádku, se vrací i k těm nejmladším českým čtenářům s nesentimentálně poetickou ... Myší knížka - Petr Chudožilov | Elektronická kniha na Alza.sk ... ... Myší knížka mě naprosto uchvátila, což jsem na první pohled nečekala. Stejně jako v ostatních Chudožilových knihách pro děti se i zde mistrně prolíná reálný svět se světem pohádkovým. Příběhy myšky Charlotte své malé i velké čtenáře pobaví a zároveň pohladí po duši. Myší knížka. Všechny myší díry vedou domů! Petr Chudožilov, povídkář, fejetonista, esejist ... Myši - Gordon Reece | Databáze knih ... . Myší knížka. Všechny myší díry vedou domů! Petr Chudožilov, povídkář, fejetonista, esejista a autor pohádek, jehož dílo bylo oceněno Čestnou listinou IBBY a prestižní Evropskou cenou za nejlepší německou pohádku, se vrací i k těm nejmladším českým čtenářům s nesentimentálně poetickou knížkou, která ... Myší knížka - Petr Chudožilov. Všechny myší díry vedou domů! Renomovaný autor Petr Chudožilov se vrací k nejmladším čtenářům s oceňovanou,... Knížka pro děti poutavou formou vypráví o smrti. V roce 2007 obdržela cenu Magnesia Litera. ... aby naletěla na sliby. Kočičí sliby, myší chyby, říkávala jí v dětství maminka a co platilo o kočkách, muselo dvojnásob platit o liškách. Jazykovou hravost dokládá setkání myšky Šupito a lišáka Bělobřicha Myší knížka E-kniha, česky. 0. Elektronická kniha Autor: Petr Chudožilov. 2019, česky, 96 strán. Elektronické knihy » Rozprávky na čítanie. Ihneď k čítaniu ePUB, Kindle, PDF. Dostupné pre elektronické čítačky Dostupné na webe Dostupné na iOS Dostupné na Androide Dostupné na Windows Phone. Myší knížka od Petr Chudožilov v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Myší knížka. Petr Chudožilov ; ilustrace Zuzana Bočkayová Bruncková ... 65 Jak Charlotte potkala mořského vlka 69 Jak Charlotte našla kamenné vejce 74 Jak Charlotte navštívila myší nebe 79 Jak mi Charlotte vyprávěla pohádku 84 Jak se Charlotte vrátila do íHluboké myší dírky 88 ... Myší knížka. Celkové hodnocení ... Nenápadná myší kamarádka Charlotte dovádí pana spisovatele často doslova k zoufalství. Prožili spolu neuvěřitelné věci. Vždycky ví všechno nejlíp a na všechno má odpověď. Smysl pro fantaskno uplatnil autor nápaditým a hravým způsobem a zázračné dění vpadá do světa ... Myší knížka mě naprosto uchvátila, což jsem na první pohled nečekala. Stejně jako v ostatních Chudožilových knihách pro děti se i zde mistrně prolíná reálný svět se světem pohádkovým. Příběhy myšky Charlotte své malé i velké čtenáře pobaví a zároveň pohladí po duši. Myší knížka E-kniha, česky. 0. Elektronická kniha Autor: Petr Chudožilov. 2019, česky, 96 stran. Elektronické knihy » Pohádky ke čten ... Myší knížka. Kdo napsal knihu Myší knížka? Autorem je Petr Chudožilov. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické ver...

INFORMACE

AUTOR
Petr Chudožilov
DIMENZE
9,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Myší knížka.pdf

POPIS

Renomovaný autor Petr Chudožilov se vrací k nejmladším čtenářům s oceňovanou, nesentimentálně poetickou knížkou, která vychází v překladu samotného autora po dvaceti letech od prvního vydání v němčtině. Nenápadná myší kamarádka Charlotte dovádí pana spisovatele často doslova k zoufalství. Prožili spolu doslova neuvěřitelné věci. Vždycky ví všechno nejlíp a na všechno má odpověď. Smysl pro fantaskno uplatnil autor nápaditým a hravým způsobem a zázračné dění vpadá do světa nepohákové každodennosti.

Chcete si přečíst knihu?Myší knížka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Chudožilov. Číst Myší knížka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY