Uprchlík

Uprchlík - Alan Gratz | Dcparkrx.org

...eave their homes or their country, either ... PDF Úmluva o právním postavení uprchlíků ... ... | Meaning, pronunciation, translations and examples A person who flees or escapes and travels secretly from place to place, and sometimes using disguises and aliases to conceal his/her identity, as to avoid law authorities in order to avoid an arrest or prosecution; or to avoid some other unwanted situation. 1907, Robert William Chambers, chapter VI, in The Younger Set, New York, N.Y.: D. Appleton ... Uprchlík a migrant. ... Uprchlík, migrant, imigrant, azylant... Jaký je v tom rozdíl? ... .Y.: D. Appleton ... Uprchlík a migrant. Dvě slova, dva odlišné významy. Slova hojně skloňovaná, ale mnohdy dezinterpretovaná. Pojďme se podívat na to, jaký je jejich pravý význam a jak se mají k právu. Všechny rozdíly najdete také přehledně vysvětlené v krátkém úvodním videu. fugitive翻譯:逃亡者,逃犯;難民, 暫時的, (尤指想法或感覺)短暫的,暫時的, 人, 和逃亡者(難民)有關的。了解更多。...

INFORMACE

AUTOR
Alan Gratz
DIMENZE
8,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Uprchlík.pdf

POPIS

Tři mladí lidé, jedna touha: utéct. Josef je židovský chlapec v nacistickém Německu třicátých let. Jeho rodina před hrozícím nebezpečím prchá na lodi mířící na druhý konec světa. Isabel je kubánská dívka. Píše se rok 1994 a její zemi pustoší vzpoury a nepokoje, a tak se s rodinou vydává na člunu hledat bezpečí a svobodu v Americe. Mahmúd je mladý Syřan. Jeho vlast v roce 2015 ničí válka a on s celou rodinou putuje pěšky po Evropě. Všichni hledají úkryt a všichni musí překonat nepředstavitelná nebezpečí.

Chcete si přečíst knihu?Uprchlík ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alan Gratz. Číst Uprchlík Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY