Rodrigo Raubíř a neohrožený Špunt

Rodrigo Raubíř a neohrožený Špunt - Michael Ende, | Dcparkrx.org

...bíř není docela takový, jako ve zvěstech, které se o něm povídají, a princeznu Filipu Anagundu Rózu tahle situace zřejmě docela baví ... Soutěž o dětskou knihu Rodrigo Raubíř a neohrožený Špunt ... ... . Do věci se ale zapojí ještě mocichtivý kouzelník ... Špunt je malý chlapec, který neví, co je strach. Potulný život loutkáře ho nebaví a nudí. Od rodičů stále slyší, co musí a nesmí, že něco nejde a že se něco nedělá. Sní o dobrodružném životě plném nebezpečí. A tu se jednoho dne dozví, že nedaleko něj žije rytíř Rodrigo Raubíř, kterého se bojí celé široké daleké okolí a příkopy jeho ... Rodrigo Raubíř a neohrožený Špunt - Michael Ende, Wieland ... ... . A tu se jednoho dne dozví, že nedaleko něj žije rytíř Rodrigo Raubíř, kterého se bojí celé široké daleké okolí a příkopy jeho hradu lemují ... Rodrigo Raubíř a neohrožený Špunt tak dostali konec, který si po právu zasloužili. Kniha na mě na rozdíl od Nekonečné příběhu působí víc dětsky, ale není to rozhodně na škodu, tedy pokud máte rádi dobrodružství a jste stejně infantilní jako já :) Rodrigo Raubíř a neohrožený Špunt Autor: Ende, Michael a Freund, Wieland Nakladatel: Portál EAN: 9788026215363 ISBN: 978-80-262-1536-3 Originál: Rodrigo Raubein und Knirps sein Knappe Překlad: Somogyi, Viola Ilustrace: Kehn, Regina Popis: 1× kniha, vázaná, 184 stran, česky Rozměry: 16,8 × 33,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Audiokniha Rodrigo Raubíř a neohrožený Špunt obsahuje pohádkový příběh od autora Nekonečného příběhu Michaela Endeho a W...

INFORMACE

AUTOR
Michael Ende,
DIMENZE
6,81 MB
NÁZEV SOUBORU
Rodrigo Raubíř a neohrožený Špunt.pdf

POPIS

Špunt je malý chlapec, který neví, co je strach. Potulný život loutkáře ho nebaví a nudí. Od rodičů stále slyší, co musí a nesmí, že něco nejde a že se něco nedělá. Sní o dobrodružném životě plném nebezpečí. A tu se jednoho dne dozví, že nedaleko něj žije rytíř Rodrigo Raubíř, kterého se bojí celé široké daleké okolí a příkopy jeho hradu lemují ohlodané vybělené kosti. Malý Špunt se rozhodne okamžitě: uteče z domova a vstoupí do Rodrigových služeb. Kniha o odvaze a strachu a o tom, že ne vždy jsou věci takové, jaké se na první pohled mají zdát, je určena především čtenářům od 7 do 10 let.

Chcete si přečíst knihu?Rodrigo Raubíř a neohrožený Špunt ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Ende,. Číst Rodrigo Raubíř a neohrožený Špunt Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY