Temné noci Matky Terezy

Temné noci Matky Terezy - Greg Watts | Dcparkrx.org

...licistka a otec právník byli zastřeleni při výkonu povolání ... Kniha: Temné noci Matky Terezy - Greg Watts | Knihy.ABZ.cz ... . Když Cille začne pravidelně volat anonym s výhrůžkami, že ji zabije, dostane ... Temné noci Matky Terezy Karmelitánské nakladatelství s Křesťanství můžete ihned zakoupit v obchodě Alza.cz Elektro, který tento produkt prodává za skvělou cenu 90 Kč s rychlým doručením. Karmelitánské nakladatelství s Temné noci Matky Terezy Křesťanství Temné noci Matky Terezy . Temné noci Matky Terezy Greg Watts Info a běžná cena: brožo ... Temné noci Matky Terezy - Greg Watts | Databáze knih ... . Temné noci Matky Terezy Greg Watts Info a běžná cena: brožovaná, 191 stran, 299 K ... Temné noci Matky Terezy Autor: Watts, Greg Nakladatel: Karmelitánské nakladatelství EAN: 9788071954033 ISBN: 978-80-7195-403-3 Překlad: Koupilová, Marcela Popis: 1× kniha, brožovaná, 192 stran, česky Rozměry: 14 × 21,5 cm Rok vydání: 2010 (1. vydání) Kniha: Temné noci Matky Terezy - Greg Watts. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Další pozvání k "Zastavení u Matky Terezy" přijal Jiří Strach. Kterého mnozí známe jako nezapomenutelného "Lotranda", ale i jako režiséra mnohých pohádek a filmů. 2020-Letnice Temné noci Matky Terezy - Greg Watts. Nemůžeme dělat velké věci, můžeme dělat jen malé věci s velkou láskou. Matka Tereza je moderní ikonou a... Temné noci Matky Terezy. Watts Greg. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Skladem 1 ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, ve čtvrtek 26.3. u Vás doma (Typy ... Matka Tereza je moderní ikonou a příkladem lidské dobroty, empatie a lásky. Jak se však Agnes Bojaxhiu, prostá dívka ze zapadlého kouta východní Evropy stala tak významnou, mezinárodně uznávanou... Kupte knihu Temné noci Matky Terezy od Greg Watts na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Srovnání cen Temné noci Matky Terezy. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 506 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Temné noci Matky Terezy | Matka Tereza je moderní ikonou a příkladem lidské dobroty, empatie a lásky. Jak se však Agnes Bojaxhiu, prostá dívka ze zapadlého kouta východní Evropy stala tak významnou, mezinárodně uznávanou osobností? Publikace Grega Wattse přináší biografii jejího života, od doby, kdy se jako mladá ... Máte problém s prihlásením do svojho konta? Potrebujete poradiť pri registrácii? Zavolajte nám na číslo 033/6499...

INFORMACE

AUTOR
Greg Watts
DIMENZE
12,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Temné noci Matky Terezy.pdf

POPIS

Matka Tereza je moderní ikonou a příkladem lidské dobroty, empatie a lásky. Jak se však Agnes Bojaxhiu, prostá dívka ze zapadlého kouta východní Evropy stala tak významnou, mezinárodně uznávanou osobností? Publikace Grega Wattse přináší biografii jejího života, od doby, kdy se jako mladá řeholnice vydala do ulic Kalkaty, aby se tam starala o nemocné a umírající. Postupně se stala hlasem slabých a chudých. Její vize vyústila v založení kongregace Misionářek lásky, která dnes působí ve více než 120 zemích světa. Autor předkládá barvitý hluboce lidský portrét této inspirující ženy. Uvádí i četné kritiky, s kterými se Matka Tereza setkávala, a dokumentaristicky ukazuje jejich neoprávněnost. I přes záporné hlasy přicházející zvenku a duchovní temnotu, kterou prožívala uvnitř, však pokračovala ve svém díle, které se dotklo velkého množství životů lidí na celém světě. Zatímco si svět myslel, že Matka Tereza má horkou linku k Pánu Bohu, ona celou dobu bojovala s pocity prázdnoty, vyprahlosti modlitby a odmítnutí Bohem. Kniha ukazuje život M. Terezy tak, jak to dosud žádná z knih vydaných v češtině nedělá. Navíc přináší velmi originální a málo dostupné fotografie.

Chcete si přečíst knihu?Temné noci Matky Terezy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Greg Watts. Číst Temné noci Matky Terezy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY