Máme holý ruce: Deník studentky z roku 1989

Máme holý ruce: Deník studentky z roku 1989 - Magdaléna Platzová | Dcparkrx.org

...z doby převratu, ale zároveň i historický román, ve kterém jsou popsány události tak, jak se skutečně staly ... Máme holý ruce Deník studentky z roku 1989 - Artforum ... . Magdaléna Platzová narozena 8. 3. 1972, vyrostla v Praze. Máme holý ruce Deník studentky z roku 1989 ... Pak přijde Sametová revoluce. "Máme holý ruce" je autentický deník studentky z doby převratu, ale zároveň i historický román, ve kterém jsou popsány události tak, jak se skutečně staly. Prodám tuto knihu. Máme holý ruce (2019) / louluk (269 views) V rámci 30. výročí Sametové revoluce vyšel v ... Máme holý ruce Deník studentky z roku 1989 - Artforum ... . Prodám tuto knihu. Máme holý ruce (2019) / louluk (269 views) V rámci 30. výročí Sametové revoluce vyšel v nakladatelství Cpress Deník studentky z roku 1989 Magdaleny Platzové. Máme holý ruce je titul, který vás chytne za srdce svou naléhavostí a bezprostředností. Máme holý ruce - Deník studentky z roku 1989 - Magdaléna Platzová . Sametová revoluce z pohledu studentky Československá socialistická republika, rok 1989. Magdaléně je čerstvých 17 let, chodí do 4.B na pražském gymnáziu, touží po lásce, ale ještě víc po tom žít ve svobodné zemi. Pak přijde Sametová revoluce. "Máme holý ruce" je autentický d eník studentky z doby převratu, ale zároveň i historický román, ve kterém jsou ... Kniha Máme holý ruce ... že tento studentský deník dokáže přiblížit atmosféru roku 1989 lépe než učebnice. Hvězdičku navíc dávám za slovníček pojmů a osobností. 1 2. Máme holý ruce Deník studentky z roku 1989 ... rok 1989. Magdaléně je čerstvých 17 let, chodí do 4.B na pražském gymnáziu, touží po lásce, ale ještě víc po tom žít ve svobodné zemi. Bojí se policejních obušků, ale přesto chodí demonstrovat a Václav Havel je jejím hrdinou. Pak přijde Sametová revoluce. Bojí se policejních obušků, ale přesto chodí demonstrovat a Václav Havel je jejím hrdinou. Pak přijde Sametová revoluce. "Máme holý ruce" je autentický deník studentky z doby převratu, ale zároveň i historický román, ve kterém jsou popsány události tak, jak se skutečně staly. (Založil/a: icekafe) Máme holý ruce Deník studentky z roku 1989 Platzová Magdalena. Československá socialistická republika, rok 1989. Magdaléně je čerstvých 17 let, chodí do 4.B na pražském gymnáziu, touží po lásce, ale ještě víc po tom žít ve svobodné zemi. Deník studentky . z roku 1989 1 9 . b ř e z n a 1 9 8 9 Včera mi bylo sedmnáct let. Ležím na posteli ve svým pokoji a píšu do novýho sešitu. Zvenku je blankytně modrý a uvnitř čtverečkovaný, což je fajn, protože čtverečky jsou lepší než linky. Je to takový slavnostní pocit, začínat psá...

INFORMACE

AUTOR
Magdaléna Platzová
DIMENZE
11,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Máme holý ruce: Deník studentky z roku 1989.pdf

POPIS

Sametová revoluce z pohledu studentky. Československá socialistická republika, rok 1989. Magdaléně je čerstvých 17 let, chodí do 4.B na pražském gymnáziu, touží po lásce, ale ještě víc po tom žít ve svobodné zemi. Bojí se policejních obušků, ale přesto chodí demonstrovat a Václav Havel je jejím hrdinou. Pak přijde Sametová revoluce. “Máme holý ruce” je autentický deník studentky z doby převratu, ale zároveň i historický román, ve kterém jsou popsány události tak, jak se skutečně staly.

Chcete si přečíst knihu?Máme holý ruce: Deník studentky z roku 1989 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Magdaléna Platzová. Číst Máme holý ruce: Deník studentky z roku 1989 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY