Karty Carpe Diem

Karty Carpe Diem - Magdaléna Vokáčová | Dcparkrx.org

...itřní bohatství, otevírají cestu k sebeuvědomění a učí Vás, jak si naplno užívat života ... Láska - Sebekoučovací karty Carpe Diem Magdaleny Vokáčové ... ... . Karty Carpe Diem jsem vytvořila s přáním, aby Vám poskytly zastavení a potřebný nadhled. Kéž jsou karty pro Vás příjemným průvodcem Vaší vnitřní krajinou. Upřímně Vám přeji, abyste prožili smysluplný život v duchu „Carpe Diem". Ukázka Sebekoučovacích karet Carpe Diem autorkou Magdalenou Vokáčou. Více o kartách i Magdaleně na www.vokacova.com. Karty Carpe Diem otevírají cestu k sebeuvědom ... Sebekoučovací karty Carpe Diem - Magdalena Vokáčová ... . Více o kartách i Magdaleně na www.vokacova.com. Karty Carpe Diem otevírají cestu k sebeuvědomění a učí vás, jak si naplno užívat života. Z psychologů, kteří úspěšně užívali výklad karet v rámci rozvoje osobnosti, je asi nejznámější C. G. Jung. Věřím, že každý z nás je největším odborníkem na sebe sama. Karty Carpe Diem otevírají cestu k sebeuvědomění a učí vás, jak si naplno užívat života. Z psychologů, kteří úspěšně užívali výklad karet v rámci rozvoje osobnosti, je asi nejznámější C. G. Jung. Věřím, že každý z nás je největším odborníkem na sebe sama. 50+ videos Play all Mix - Szymon Wydra & Carpe Diem - Jak Ja Jej To Powiem YouTube Wilki - Na Zawsze I Na Wiecznosc [Official Music Video] - Duration: 3:22. Wilki 6,300,362 views Karty Carpe Diem otevírají cestu k sebeuvědomění a učí vás, jak si naplno užívat ži...

INFORMACE

AUTOR
Magdaléna Vokáčová
DIMENZE
3,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Karty Carpe Diem.pdf

POPIS

Karty Carpe Diem otevírají cestu k sebeuvědomění a učí vás, jak si naplno užívat života. Z psychologů, kteří úspěšně užívali výklad karet v rámci rozvoje osobnosti, je asi nejznámější C. G. Jung. Věřím, že každý z nás je největším odborníkem na sebe sama. Potřebujeme se pouze zastavit a vrátit se k sobě. Karty Carpe Diem jsem vytvořila, aby Vám zprostředkovaly toto zastavení. Sebekoučovací karty Carpe Diem vznikaly jedenáct let. Otázky na kartách jsou výsledkem více než pěti tisíc hodin s mými klienty, fotografie jsem nafotila na pracovních cestách. Citáty na kartách jsou jako moji dobří přátelé. Inspirují mě a ráda se k nim vracím. Pochopila jsem, že člověk může procestovat celý svět, vylézt až na vrcholky hor, potápět se do hlubin oceánů, a přitom neobjevit sebe, své nitro. Karty jsem vytvořila proto, aby Vám sloužily k hlubšímu pochopení sebe i druhých, abyste měli se sebou i s ostatními soucit, abyste dokázali smysluplně žít a naplno užívat života. Aby každý den Vašeho života stál za to!

Chcete si přečíst knihu?Karty Carpe Diem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Magdaléna Vokáčová. Číst Karty Carpe Diem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY