Kocovina

Kocovina - Stanislav Beran | Dcparkrx.org

... tahanice o děti atd. 'kocovina' přeloženo ve vícejazyčném online slovníku ... Domácí a přírodní léčba kocoviny - TOP 16 tipů jak na to ... ... . Překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny ... Nyní, když víme co je to kocovina a jaké jsou její příznaky, můžeme se přesunout k diskusi nad tím, jakým způsobem se jí co nejpřirozeněji zbavit. Tento návod vám pomůže se jí rychle zbavit. Navíc se zde dočtete, jak se můžete vyvarovat jejímu vzniku. Takže zde jsou tipy a triky jak na to. Před a během oslavy! Palčivá bolest ... Jak na kocovinu - Zdravě.cz ... . Takže zde jsou tipy a triky jak na to. Před a během oslavy! Palčivá bolest hlavy, sucho v puse, žaludek jako na vodě a celkový třes - to je kocovina. Kdo by ji neznal? Dostavuje se po bujarém večírku a sebere vám veškerou energii a náladu. Závratě, bolest hlavy, zimnice, nevolnost - tak reaguje tělo na přemíru alkoholu. Téměř vždy ......

INFORMACE

AUTOR
Stanislav Beran
DIMENZE
9,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Kocovina.pdf

POPIS

Sudety jsou v novele Kocovina vykresleny jako místo, kde lidi zůstávají jen proto, že nemají jinou možnost. Místo plné marasmu, jehož obyvatelé ztratili zájem o zbytek světa a začínají se tak trochu podobat zvířatům. Nedávná historie je ve vesnici v blízkosti rakouských hranic stále přítomná: postava místního blázna Honzíka, syna Češky a odsunutého Němce Hanse, je středobodem vyprávění. Kolem něj se rozvíjejí příběhy ostatních, nejčastěji místních, ale i Rakušanů, co sem přijeli za levným nákupem a levným sexem, nebo turistů, kteří chtějí na chvíli vyměnit kancelář za přírodu. Od konce války po současnost se před námi otvírají jednotlivé šuplíky osudů – svět malých, obyčejných lidí žijících či živořících na místě, na které se zapomnělo.

Chcete si přečíst knihu?Kocovina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislav Beran. Číst Kocovina Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY