Oceánem na kře ledové

Oceánem na kře ledové - Jules Verne | Dcparkrx.org

...anuary 2019, at 21:48. Files are available under licenses specified on their description page ... Ledová kra - Wikipedie ... . All structured data from the file and property namespaces is available under the Creative Commons CC0 License; all unstructured text is available under the Creative Commons Attribution-ShareAlike License; additional terms may apply. Oceánem na kře ledové. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlo ... Oceánem na kře ledové - Jules Verne | Databáze knih ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... obchodníci na ochranu svého tábora před nájezdy západoamerických Indiánů. Avšak od té doby, kdy Spojené státy odňaly Kalifornii Mexiku, které nebylo schopno ji bránit, vzhled kraje se podstatně změnil. Na místě, kde stála pevnůstka, vyrostlo město, dnes jedno z Oceánem na kře ledové, autor: Jules Verne, rok vydání: 1995. Antikvariát s více než 30 521 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00. [email protected] Registrace. Oceánem na kře ledové. Oceánem na kře ledové Pevná bez přebalu lesklá . EAN: 9788073909970. Manufacturer: Omega. Varianta: Kniha 254 Kč. Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den. Availability: IHNED ... Oceánem na kře ledové - Jules Verne. Oceánem na kře ledové - Jules Verne Oceánem na kře ledové je jeden ze známějších dobrodružných románů Julesa Verna z cyklu Podivuhodná putování. Verne v knize vypráví příběh francouzského artisty Césa... O čem je kniha Oceánem na kře ledové? Nezkrácené vydání s francouzskými ilustracemi. Verne v románu vypráví příběh francouzského artisty Césara Cascabela a jeho rodiny, kteří se po letech strávených ve Spojených státech chtějí vrátit domů do vlasti. Na moři se tak občas „vezli" i dospělí (viz např. verneovku Oceánem na kře ledové), putují tak i vědecké výpravy. [8] V dosavadním českém úzu se substantivum „kra" leckdy užívalo i pro plovoucí kusy ledovcového ledu, které je lépe označovat jako icebergy (ledové hory). Pat a Patachon na kře ledové nen...

INFORMACE

AUTOR
Jules Verne
DIMENZE
9,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Oceánem na kře ledové.pdf

POPIS

Děj se odehrává v roce 1867. Autor v knize vypráví příběh francouzského artisty Césara Cascabela a jeho rodiny, kteří se po letech strávených ve Spojených státech chtějí vrátit domů do vlasti. Bohužel jsou jim však ukradeny jejich úspory, takže si nemohou zaplatit cestu lodí do Evropy. César Cascabel se proto rozhodne dostat se do Francie pozemní cestou na komediantském voze přes (tehdy ještě ruskou) Aljašku (prodanou roku 1867 carskou vládou vládě USA, tato skutečnost má vliv na děj románu), dále přes zamrzlý Beringův průliv, Sibiř a centrální Rusko, přičemž věří, že si jeho výprava na cestě ještě přivydělá představeními, a tak zlepší stav své pokladny.

Chcete si přečíst knihu?Oceánem na kře ledové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jules Verne. Číst Oceánem na kře ledové Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY