Vášně lorda Kita

Vášně lorda Kita - Stephanie Laurensová | Dcparkrx.org

...ažen í. Vášně lorda Kita Stephanie Laurensová Nakladatel ... Kniha: Vášně lorda Kita (Stephanie Laurens) | Martinus ... ... Obsah knihy: Vášně lorda Kita. Co se stane, když se v boji proti zločincům spojí lord a pastorova dcera? Jeden z nejžádanějších svobodných mládenců v Londýně, lord Kit Cavanaugh, konečně našel smysl života, ale do manželství se rozhodně nežene. Vášně lorda Kita Autor: Laurensová, Stephanie Nakladatel: HarperCollins EAN: 9788327641571 ISBN: 978-83-276-4157-1 Originál: The Persuits of Lord Kit Cavanaugh Překlad: Uherčík, Zdeněk Popis: 1× kniha, vázaná, 368 stran, česky Rozměry: 13 × 20,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Hledáte Vášně lorda Kita od Stephanie Laurensov ... Kniha: Vášně lorda Kita (Stephanie Laurens) | Martinus ... . vydání) Hledáte Vášně lorda Kita od Stephanie Laurensová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Vášně lorda Kita E-kniha, česky. Vášně lorda Kita. 1x. 0. Elektronická kniha...

INFORMACE

AUTOR
Stephanie Laurensová
DIMENZE
10,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Vášně lorda Kita.pdf

POPIS

Co se stane, když se v boji proti zločincům spojí lord a pastorova dcera? Jeden z nejžádanějších svobodných mládenců v Londýně, lord Kit Cavanaugh, konečně našel smysl života, ale do manželství se rozhodně nežene. Přestože ho uhánějí bohaté a vlivné matky dospívajících dcer, Kit má v hlavě jen svou kariéru – touží totiž v Bristolu vybudovat loděnici Cavanaugh Yachts. Slečna Sylvia Buckleberryová má už věk na vdavky, ale ani ona o manžela nestojí. Její vášní je totiž škola pro chudé děti, kterou v Bristolu zřídila. Jenže teď do jejích plánů zasáhl muž, o němž doufala, že se s ním už nikdy nesetká – lord Cavanaugh! Zdá se, že kvůli jeho zájmům bude muset svou školu zavřít! Ale Sylvia se jen tak snadno nevzdá! Brzy vyjde najevo, že existuje ještě někdo, kdo usiluje o zrušení nejen školy, ale i loděnice. Řada sabotáží donutí Kita i Sylvii ke spolupráci, aby odhalili hanebné ničemy, kteří ohrožují jejich budoucnost – a jak si oba záhy uvědomí – jejich společné štěstí.

Chcete si přečíst knihu?Vášně lorda Kita ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephanie Laurensová. Číst Vášně lorda Kita Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY