Sám ve stěně

Sám ve stěně - Alex Honnold, | Dcparkrx.org

... fronta EAN: 9788020438430 ISBN: 978-80-204-3843- Originál: Alone on the Wall Překlad: Pokorný, Martin Popis: 1× kniha, vázaná, 216 stran, česky Rozměry: 16 × 24 cm Rok vydání: 2016 (1 ... Sám ve stěně - Alex Honnold od 11,82 € - Heureka.sk ... . vydání) Kniha Sám ve stěně (Alex Honnold) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Veřejně známým se stal poté, co se vysólování cesty Regular Northwest Face na Half Dome objevilo ve filmu Sám ve stěně a v následném rozhovoru pro pořad 60 Minutes. V listopadu 200 ... Sám ve stěně - David Roberts, Alex Honnold — Kniha.cz ... . Veřejně známým se stal poté, co se vysólování cesty Regular Northwest Face na Half Dome objevilo ve filmu Sám ve stěně a v následném rozhovoru pro pořad 60 Minutes. V listopadu 2001 Honnold spolu s Hansem Florinem nestihli s časem 2:37 o 45 sekund přebít rekordní čas přelezení cesty The Nose na stěnu El Capitan. Alex Honnold, star of Oscar-winning film Free Solo, Cloud Summit X Keynote - Duration: 44:45. Ingram Micro Cloud 298,219 views. 44:45. O čem je kniha Sám ve stěně? Americký lezec Alex Honnold, který je známý především pro své lezení velkých stěn bez jištění, už není proslulý jen mezi lezci, ale pod kůži se dostává také lidem, kteří o tomto sportu nevědí zhola nic. Sám ve stěně Autor Alex Honnold. Americký lezec Alex Honnold, který je známý především pro své lezení velkých stěn bez jištění, už není proslulý jen mezi lezci, ale pod kůži se dostává také lidem, kteří o tomto sportu nevědí zhola nic. 0 hodnocení Sám ve stěně 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Americký lezec Alex Honnold, který je známý především pro své lezení velkých stěn bez jištění, už není proslulý jen mezi lezci, ale pod kůži se dostává také lidem, kteří o tomto sportu nevědí zhola ... Sám ve stěně - Alex Honnold. Život ve výškách a smrti nablízku Americký lezec Alex Honnold, který je známý především pro své lezení velkých stěn bez... Sám ve stěně od David Roberts v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Americký lezec Alex Honnold, který je známý především pro své lezení velkých stěn bez jištění, už není proslulý jen mezi lezci, ale pod kůži se dostává také lidem, kteří o tomto sportu nevědí zhola nic. Jeho výkony patří do kategorie dechberoucí… Většinou se pohybuje sám, jen v lezečkách a s pytlíkem magnesia, ale abyste ho zahlédli, je třeba zvednout ......

INFORMACE

AUTOR
Alex Honnold,
DIMENZE
6,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Sám ve stěně.pdf

POPIS

Americký lezec Alex Honnold, který je známý především pro své lezení velkých stěn bez jištění, už není proslulý jen mezi lezci, ale pod kůži se dostává také lidem, kteří o tomto sportu nevědí zhola nic. Jeho výkony patří do kategorie dechberoucí… Většinou se pohybuje sám, jen v lezečkách a s pytlíkem magnesia, ale abyste ho zahlédli, je třeba zvednout oči, prohlížet si mrakodrapy nebo tisícimetrové skalní stěny… Ve své knize se vrací k sedmi nejzajímavějším výstupům své raketové kariéry, včetně impozantního sóla Sendero Luminoso v Mexiku nebo slezení spektakulárního Fitz Traverse v Patagonii. V každé kapitole se o lezce bojíme, potí se nám ruce, protože smrt číhá na každém metru… Skvěle napsaný příběh, který nás poučí o podstatě štěstí, rizika, životu na hraně a extrémního nebezpečí.

Chcete si přečíst knihu?Sám ve stěně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alex Honnold,. Číst Sám ve stěně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY