Co na to Češi

Co na to Češi - - | Dcparkrx.org

... try again later. Published on Nov 4, 2019 ... Pořad Co na to Češi (2018) online | Lepší.TV ... . Co na to Češi - 201. díl: 13. 1. 2020. Tomáš Matonoha uvádí světově úspěšnou soutěž rodinných týmů, ve které jde nejen o velké peníze, ale i o velkou zábavu (2019). Link. Co na to Češi: Moderátor: Tomáš Matonoha: Země původu: Česko: Premiérové vysílání; Co na to Češi je česká televizní soutěž, premiérově vysílaná na TV Nova od 21. března 2016. Velké novinky v pořadu C ... Co na to Češi | Nova ... . března 2016. Velké novinky v pořadu Co na to Češi: Tomáš Matonoha prozradil, na co při stavbě nového studia zapomněli! Nova VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ, 5. Televizní program českých i zahraničních stanic. Oblíbené pořady, seriály a filmy včetně hodnocení v TV programu na dnešek, zítřek a dalších 14 dní. Velký TV program oblíbených stanic s možností vyhledávání podle denní doby, dnů nebo slov. TV program - podrobné popisy i fotky, filmy, seriály, sport... Vyhráli jste zábavnou hru k pořadu Co na to Češi? Na tyto soutěžící se usmálo štěstí Baví vás sledovat napínavou bitvu o peníze a tipovat správné odpovědi společně se soutěžícími pořadu Co na to Češi? Pak právě vy musíte mít doma deskovou hru na motivy pořadu! Soutěžit jste o ni mohli i v minulém týdnu. Češi (archaicky Čechové) jsou západoslovanský národ, žijící převážně na území Česka.Významnější české menšiny žijí v Německu, na Slovensku a v Rakousku, častěji se vyskytují i ve Francii, Itálii, Spojeném království, USA, Švýcarsku, Chorvatsku a na Ukrajině ().Češi jsou potomky slovanských kmenů, jež v 6. století pronikly do střední Evropy a ... Co na to Češi je tak trochu jinou vědomostní hrou, ve které hraje dominantní roli týmový faktor. Hráči se mohou radit a vymýšlet tu nejvhodnější odpověď. Při tom jde samozřejmě o schopnost nějakou další možnost vůbec vymyslet. Teprve pak je třeba uspořádat možnosti podle toho, jaká je pravděpodobnost, že ji ... Co na to Češi je párty hra na motivy populárního pořadu televize Nova. Ve hře na vás čeká celkem 300 karet s otázkami a odpověďmi. Hra se hraje v týmech a cílem je uhodnout, jak odpověděla stovka Čechů na dané jednoduché otázky.Body se ve hře Co na to Češi přelévají z jednoho týmu do druhého a hra je tak napínavá až do samého konce. Co na to ...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Co na to Češi.pdf

POPIS

Co na to Češi je párty hra na motivy populárního pořadu televize Nova. Z jakého důvodu se Češi rozběhnou? Který symbol nosí lidé jako přívěsek na řetízku? Co se dá dělat u táboráku? Ve hře na vás čeká celkem 300 karet s otázkami a odpověďmi. Hra se hraje v týmech a cílem je uhodnout, jak odpověděla stovka Čechů na dané jednoduché otázky. Body se ve hře Co na to Češi přelévají z jednoho týmu do druhého a hra je tak napínavá až do samého konce. Hra Co na to Češi obsahuje: 300 karet s otázkami, 3 karty "křížků" se stojánky, bzučák, mazací fixu, 2 mazací desky a pravidla. Do elektronického bzučáku jsou nutné 2 baterie typu AAA. 2 baterie jsou součástí balení.

Chcete si přečíst knihu?Co na to Češi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Co na to Češi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY