Ardžunova svatba

Ardžunova svatba - Mpu Kanwa | Dcparkrx.org

...ček on Vimeo, the home for high quality videos and the people who love them ... Nakladatelství Karolinum - Trh knih - můj antikvariát online ... . Kniha Shakespeare a jeviště svět je pokusem nahlédnout na Shakespearovo dílo jak v jeho úplnosti, tak v kontextech jeho vzniku, tedy anglické renesance. Stigao Ivan, odmah sam mu zadala OVAJ zadatak! (naslov kao iz zute stampe) - Duration: 11 minutes, 2 seconds. Všechny informace o produktu Kniha Ubírati se - Karel Šiktanc, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ubírati se - Karel Šiktanc. Directed by Horst von Möllendorff, Václav Bedrich, Jirí Brdecka. The cre ... Kniha: Ardžunova svatba - Mpu Kanwa | Knihy.ABZ.cz ... . Directed by Horst von Möllendorff, Václav Bedrich, Jirí Brdecka. The creatures of the sea prepare for the wedding of two fish. An octopus kidnaps the bride, and a rescue party forms to defeat it. Ardžunova svatba autor: Kanwa Mpu Noční lov autor: Bryndza Robert Navigace předchozí slovo: » komerčn í ... See posts, photos and more on Facebook. VIP Svatba, Prague, Czech Republic. 982 likes · 50 were here. Svatební agentura Srdečně Vás zveme na velkolepou Svatební SHOW, která se bude konat 10. rokem Ve Vaňkovce 2, Brno v historické budově staré slévárny naproti Galerii Vaňkovka. Ardžunova svatba Autor: Mpu Kanwa • Nakladatelství Karolinum • 156 stran Starojavánské epické veršované literární dílo pocházející z první poloviny 11. století n. l. napsal básník Mpu Kanwa, který pobýval ve službách javánského krále Erlanga....

INFORMACE

AUTOR
Mpu Kanwa
DIMENZE
5,75 MB
NÁZEV SOUBORU
Ardžunova svatba.pdf

POPIS

Starojavánské epické veršované literární dílo pocházející z první poloviny 11. století n. l. napsal básník Mpu Kanwa, který pobýval ve službách javánského krále Erlanga. Prototyp pro svého hlavního hrdinu Ardžunu našel v postavě téhož jména v indickém eposu Mahábhárata, kde vyniká hlavně statečností a dovedností ve válečném umění, zatímco v javánském pojetí dominuje jeho síla duševní, vnitřní, jejíž pomocí zdolává ve jménu spravedlnosti i nejsilnější nepřátele. Navíc je ArdžunaKanwou představen i jako neodolatelný svůdce žen. Epos obsahuje 36 zpěvů a verše mají v rámci zpěvu týž počet i stejné rozložení dlouhých a krátkých slabik. Přeložila Zorica Dubovská, přebásnil Petr Komers. Vysvětlivky pojmů a jmen. První překlad do češtiny. Grafická úprava Jiří Voves.

Chcete si přečíst knihu?Ardžunova svatba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mpu Kanwa. Číst Ardžunova svatba Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY