Windows 10: Průvodce uživatele

Windows 10: Průvodce uživatele - Josef Pecinovský, | Dcparkrx.org

...ny přímo pro systém Windows 10, podrobně se zastavuje u pracovní plochy a hlavního panelu, vysvětluje ... Poškozený profil uživatele v systému Windows 10 [6 FIXES ... ... ... Windows 10: Průvodce uživatele Kniha známých českých odborníků podrobně seznamuje čtenáře s novým operačním systémem Windows 10. V první polovině knihy se čtenář naučí spouštět programy a přepínat mezi nimi (multitasking), vytvořit virtuální plochy, může si vyzkoušet jednoduché změny nastavení, například ... Předčítání je aplikace pro čtení obsahu obrazovky, která je součástí Windows 10, takže nemusí ... Kniha: Windows 10 -- Průvodce uživatele - Josef Pecinovský ... ... ... Předčítání je aplikace pro čtení obsahu obrazovky, která je součástí Windows 10, takže nemusíte nic stahovat ani instalovat. Tento průvodce popisuje, jak používat Předčítání ve Windows, abyste mohli začít používat aplikace, procházet web atd. Pod obsahem se nachází část o tom, co je v Předčítání nového. Windows 10. Průvodce uživatele. www.grada.cz . Josef PecinovskýRudolf Pecinovský. Windows 10 . Průvodce uživatele. Windows 10. Průvodce uživatele. Josef Pecinovský, Rudolf Pecinovský. Upozornění pro čtenáře a uživatele této knihy. Všechna práva vyhrazena. Žádná část této tištěné či elektronické knihy nesmí být ... Hledáte Windows 10 - Průvodce uživatele od Josef Pecinovský,Rudolf Pecinovský? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Windows 10 Průvodce uživatele. Pecinovský Josef, Pecinovský Rudolf. Tlačená kniha. Brožovaná ... Od svého uvedení na trh prošel operační systém Windows 10 mnoha změnami. Do tohoto nového vydání jsme zahrnuli novinky ze všech výročních aktualizací včetně těch z jara 2019. Informace k aktuální situaci: Pracujeme bezpečně. Roušky a rukavice jsou pro nás samozřejmostí. ... Windows 10 - Průvodce uživatele 254 CZK Nov ... Jak přidat další uživatele do Windows 10 Jak přidat další uživatele do Windows 10. 6.8.2016 ČistéPC Windows 10 1. Je složité přidání dalšího uživatelského účtu do Windows? Nebojte, zvládnete to také pomocí tohoto návodu. 6 řešení opravit poškozený profil uživatele v systému Windows 10 Opravte poškozený profil uživatele Vytvořit nový uživatelský profil Proveďte skenování DISM a SFC Nainstalujte nejnovější aktualizace Obnovení systému Windows 10 Spusťte podrobnou antivirovou kontrolu S...

INFORMACE

AUTOR
Josef Pecinovský,
DIMENZE
7,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Windows 10: Průvodce uživatele.pdf

POPIS

Kniha známých českých odborníků podrobně seznamuje čtenáře s novým operačním systémem Windows 10. V první polovině knihy se čtenář naučí spouštět programy a přepínat mezi nimi (multitasking), vytvořit virtuální plochy, může si vyzkoušet jednoduché změny nastavení, například pracovní plochy nebo rozlišení obrazovky. Rovněž si může vyzkoušet dodávané aplikace přístupné z výchozí obrazovky Start (například Počasí, Hudba Groove, Fotky, Filmy a TV pořady apod.). V druhé polovině knihy se předpokládá, že čtenář už se v systému Windows dobře orientuje, a proto si může vyzkoušet zapojení počítače do domácí sítě, nastavit ochranu počítače a také přizpůsobit Windows 10 prostřednictvím nového systému nastavení. Velkou pozornost kladou autoři na práci se soubory a složkami a podrobně tedy seznamují čtenáře s aplikací Průzkumník a jeho četnými funkcemi.Nezbytným doplňkem knihy je popis aplikací dodávaných s Windows, zejména WordPad, Malování, Poznámkový blok, a internetový prohlížeč Microsoft Edge.

Chcete si přečíst knihu?Windows 10: Průvodce uživatele ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Pecinovský,. Číst Windows 10: Průvodce uživatele Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY