Hausfrau: Anna je dobrá manželka... většinou.

Hausfrau: Anna je dobrá manželka... většinou. - Jill Alexander Essbaum | Dcparkrx.org

...ázev v originále Hausfrau : Druh sortimentu ... Hausfrau jill alexander essbaumova | Sleviste.cz ... ... Originální název: Hausfrau Překlad: Milena Pellarová Počet stran: 256 Rok vydání: 2016 Vydal: Euromedia Group, k.s. - Ikar L... Kniha Hausfrau je jednou z těch, kterou jsem přečetl, ale ničím neobvyklým mě osobně nevzala za srdce. Vyprávění mi přišlo naprosto normální, jako kdybych takovýchto věcí četl již v minulosti více. ... Anna byla dobrá manželka. Alespoň vě ... Podpatky v hlíně: HAUSFRAU - Jill Alexander Essbaum ... . ... Anna byla dobrá manželka. Alespoň většinou… Anna má ke krizi středního věku daleko, ale už má pocit, že ... Anna je dobrá manželka.....většinou Nic by nebylo tak vzdálené od pravdy jako tvrzení, že se má atraktivní Američanka Anna dobře. Neděje se jí nic strašlivého, přesto však nenachází v životě nic, z čeho by se mohla radovat. Všechny informace o produktu Kniha Hausfrau, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Hausfrau. Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. ... Anna je dobrá manželka... většinou. - Jill Alexander Essbaum Hausfrau - Essbaumová Jill Alexander . Hausfrau is the exceptional debut novel from the prize-winning American poet, Jill Alexander Essbaum. 'The Book that will have everyone talking' Cosmopolitan Anna Benz, an American in her late-thirtie Klíčem k úspěchu diety je, že si sami můžete přizpůsobit jídelníček a máte k dispozici rozmanité pokrmy, takže vás nic nenutí dietu vzdát. Občas můžete maličko zhřešit a dopřát si i čokoládu, těstoviny nebo víno - pod podmínkou, že to napravíte pomocí jednoduchého Plánu pro návrat k dietě. Hausfrau (Anna je dobrá manželka... Většinou.) Jill Alexander Essbaum • Ikar CZ, 2016 . 3,6 10x. Posíláme do šesti dní. Nic by nebylo tak vzdálené od pravdy jako tvrzení, že se má atraktivní Američanka Anna dobře. Neděje se jí nic strašlivého, přesto však nenachází v životě nic, z čeho by se mohla radovat. ... Anna je dobrá manželka..... většinou. Američanka Anna žije se svým švýcarským manželem Brunem, a třemi dětmi na předměstí Curychu. Za celých devět let, co s manželem spolu ve Švýcarsku žijí si nezvykla na nic. ANNA BYLA DOBRÁ MANŽELKA, alespoň většinou. Odpolední vlak, v němž seděla, zpomalil, zdolal prudkou zatáčku, a jako vždycky přesně čtyři minuty po půl zabrzdil na dietlikonském ... ANNA JE DOBRÁ MANŽELKA… VĚTŠINOU. ... Jill Alexander Essbaum je autorkou několika básnických sbírek a Hausfrau je jejím prvním románem. Odehrává se během tří měsíců od září do listopadu, a proto je velice vhodným čtením pro nadcházející podzim. Anna začíná v září navštěvovat jazykový kurz němčiny, kde si ... Hlavní hrdinka Anna je dobrá manželka...

INFORMACE

AUTOR
Jill Alexander Essbaum
DIMENZE
12,91 MB
NÁZEV SOUBORU
Hausfrau: Anna je dobrá manželka... většinou..pdf

POPIS

Nic by nebylo tak vzdálené od pravdy jako tvrzení, že se má atraktivní Američanka Anna dobře. Neděje se jí nic strašlivého, přesto však nenachází v životě nic, z čeho by se mohla radovat. Žije v Curychu, jejím manželem je švýcarský bankéř, jemuž vychovává tři děti. Čas tráví na hodinách němčiny pro cizince, péčí o domácnost – a se svými milenci. Ti pro ni pouze představují způsob, jak utéct od všední reality a dokázat si vlastní hodnotu. Přátel moc nemá, ty blízké už vůbec ne a ani se nijak zvlášť nesnaží si je najít. Den za dnem Anna pomalu přežívá v jakési podivné prázdnotě nešťastného osamění, zatímco nad hlavou se jí pomalu stahují mračna. Když je smrtelně zraněn její syn, nenapadne ji, že tohle je jen začátek tragédie… Debutový román americké básnířky Jill Alexander Essbaum, který od začátku zaujme především všudypřítomným, neustále se stupňujícím tísnivým napětím, se stal jednou ze senzací loňského roku, když o jeho vydání např. jen ve Velké Británii usilovalo 19 nakladatelství.

Chcete si přečíst knihu?Hausfrau: Anna je dobrá manželka... většinou. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jill Alexander Essbaum. Číst Hausfrau: Anna je dobrá manželka... většinou. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY