Dívka, která zvítězila nad IS

Dívka, která zvítězila nad IS - Andrea C. Hoffmannová, | Dcparkrx.org

...ví ... Dívka, která zvítězila nad IS book ... Dívka, která zvítězila nad IS - Andrea C. Hoffmannová ... ... . Read 372 reviews from the world's largest community for readers. Kocho, idylická vesnička na úpatí severoiráckého poh... Dívka, která zvítězila nad IS: Zneužívali moje tělo, mé duši ublížit nemohli Farida Khalaf se narodila a vyrůstala jako příslušnice náboženské menšiny Jezidů v severním Iráku. V srpnu roku 2014 musela přihlížet tomu, jak ozbrojenci takzvaného Islámského státu přepadli její vesnici a spáchali tam masakr, který ... Dívka, která zvítězila nad IS Autor: H ... Dívka, která zvítězila nad IS - Příběh Faridy, jezídské ... ... ... Dívka, která zvítězila nad IS Autor: Hoffmannová, Andrea C. a Khalaf, Farida Nakladatel: Ikar EAN: 9788024931043 ISBN: 978-80-249-3104-3 Originál: Das Madchen, das den IS besiegte Překlad: Kniha: Dívka, která zvítězila nad IS (Farida Khalaf a Andrea C. Hoffmann). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Objednávejte knihu Dívka, která zvítězila nad IS - Příběh Faridy, jezídské otrokyně v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Hledáte Dívka, která zvítězila nad IS - Příběh Faridy, jezídské otrokyně od Farida Khalaf,Andrea C. Hoffmannová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete...

INFORMACE

AUTOR
Andrea C. Hoffmannová,
DIMENZE
7,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Dívka, která zvítězila nad IS.pdf

POPIS

Kocho, idylická vesnička na úpatí severoiráckého pohoří Sindžár, v níž žijí příslušníci náboženské menšiny Jezidů. Farida právě ukončila předposlední třídu osmiletého gymnázia a těší se na letní prázdniny. Ale všechno dopadne jinak. V srpnu 2014 přepadnou její vesnici ozbrojenci takzvaného Islámského státu. Postřílejí všechny muže a ženy odvlečou do zajetí. Faridu drží po několik měsíců jako otrokyni – a děvče prožívá nepředstavitelné útrapy. Ale jednoho dne se jí podaří uprchnout, společně s pěti dalšími dívkami. Jedinečný dobový dokument o hrůzách páchaných teroristy „Islámského státu“.  Dojemný příběh o tom, že přátelství, láska a vůle přežít jsou silnější než jakékoli barbarství.

Chcete si přečíst knihu?Dívka, která zvítězila nad IS ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrea C. Hoffmannová,. Číst Dívka, která zvítězila nad IS Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY