Touhy Džendeho Džongy

Touhy Džendeho Džongy - Imbolo Mbue | Dcparkrx.org

...migroval z Kamerunu do New Yorku, aby zajistil sobě, své ženě a synovi lepší budoucnost ... Touhy Džendeho Džongy | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Po několika měsících téměř otrocké práce se na něj usměje štěstí a získá práci snů - začne pracovat jako osobní řidič Clarka Edwardse, vysoce postaveného manažera v bance ... Touhy Džendeho Džongy je dlhá kniha, ale krásne a realisticky napísaná, takže jej radi venujete víkend. Džende i Nene sú príjemní ľudia, ktorí síce majú svoje chyby, za ktoré ich nebudet ... Kniha Touhy Džendeho Džongy - Imbolo Mbue | knizniklub.cz ... . Džende i Nene sú príjemní ľudia, ktorí síce majú svoje chyby, za ktoré ich nebudete mať radi, ale zároveň sú tak odhodlaní, že im budete držať palce, aby im tá Amerika vyšla. Touhy Džendeho Džongy (e-kniha) - Imbolo Mbue - Džende Džonga emigroval z Kamerunu do New Yorku, aby zajistil sobě, své ženě a synovi lepší budoucnost. Po několika měsících téměř otrocké práce se na něj usměje štěstí a získá práci snů - začne pracova Kniha: Touhy Džendeho Džongy Autor: Mbue Imbolo Džende přijel z Kamerunu do New Yorku pracovat, získat imigrační vízum, vydělat na letenku své ženě a synovi a stát se Američanem, protože život v Americe je o tolik lepší, než doma. Jak rodina uprchlíků ke štěstí přišla… a pak padli Lehman Brothers Imbolo Mbue: Touhy Džendeho Džongy.Přel. Libuše Čižmárová, Kniha Zlín, Zlín, 2016, 408 s.. V kleptokratickém Kamerunu, kde životní šance určuje příslušnost k tomu správnému kmeni, čekala Džendeho Džongu perspektiva pouličního uklízeče. Touhy Džendeho Džongy Imbolo Mbue. ... Džendeho žena začne vypomáhat v Clarkově domácnosti a zdá se, že po letech strádání a tvrdé práce čeká Džendeho rodinu klidná budoucnost. Džendeho sny se však začnou rozplývat poté, co na povrch vypluje pravda o finančních machinacích banky Lehman Brothers a když se Clarkova na ... Touhy Džendeho Džongy Imbolo Mbue Nakladatel: Kniha Zlín Rok a měsíc vydání: 2016/05 Počet stran: 408. Anotace: Džende Džonga emigroval z Kamerunu do New Yorku, aby zajistil sobě, své ženě a synovi lepší budoucnost. Po několika měsících téměř otrocké práce se na něj usměje štěstí a získá práci snů - začne ... Minulý týždeň som vám písala o jednej výbornej knihe, novinke z Kniha Zlín s názvom Touhy Džendeho Džongy. Dnes si môžete o túto krásne farebnú knižku zasúťažiť. Ako vždy, bude to veľmi jednoduché a vyberať budem z vašich komentárov. Džende Džonga odišiel z Kamerunu do USA aby tam začal nový, lepší život. Editions for Behold the Dreamers: 0525509712 (Paperback published in 2017), 0812998480 (Hardcover published in 2016), (Kindle Edition published in 2016),... Touhy Džendeho Džongy od Imbolo Mbue. Pro mě jasně a jednoduše dobrá kniha o dobrých lidech. Všichni bysme chtěli žít ve světě, kdy se dobrý a poctivým lidem dostává spravedlivého osudu. Ve světě, kde dřeme a ženeme se za svými sny a když budeme dostatečně dřít a hnát se, tyto sny se nám vyplní....

INFORMACE

AUTOR
Imbolo Mbue
DIMENZE
3,81 MB
NÁZEV SOUBORU
Touhy Džendeho Džongy.pdf

POPIS

Džende Džonga emigroval z Kamerunu do New Yorku, aby zajistil sobě, své ženě a synovi lepší budoucnost. Po několika měsících téměř otrocké práce se na něj usměje štěstí a získá práci snů – začne pracovat jako osobní řidič Clarka Edwardse, vysoce postaveného manažera v bance Lehman Brothers. Džende má poprvé v životě dobře placenou práci a dokáže zabezpečit nejen svou rodinu, ale i podporovat příbuzné v Kamerunu. Džendeho žena začne vypomáhat v Clarkově domácnosti a zdá se, že po letech strádání a tvrdé práce čeká Džendeho rodinu klidná budoucnost. Džendeho sny se však začnou rozplývat poté, co na povrch vypluje pravda o finančních machinacích banky Lehman Brothers a když se Clarkova na pohled dokonalá rodina zhroutí pod tíhou utajovaných skutečností. Tehdy se naplno ukáže, že Džendeho život v emigraci stojí na vratkých základech a on musí učinit jedno ze svých nejtěžších osobních rozhodnutí.

Chcete si přečíst knihu?Touhy Džendeho Džongy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Imbolo Mbue. Číst Touhy Džendeho Džongy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY