Myšlenkami ke štěstí: Myšlenkami měníme svět

Myšlenkami ke štěstí: Myšlenkami měníme svět - Jan Šťastný | Dcparkrx.org

... jediném okamžiku ztráty paměti zapomene manželčino jméno i tvář, všechno, co spolu prožili, i to, že vůbec nějakou manželku má ... Kouzelnice - Kristýna Krejčí | Internetové knihkupectví ... . 50+ videos Play all Mix - Síla myšlení - Úsměvem ke štěstí YouTube Jak si myšlenkami tvoříme nebo ničíme život - Duration: 7:28. Martin Pošta 60,671 views Štěstí není žádný paranormální jev, ale je to něco, co si můžeme sami svým chováním a myšlenkami přivolat. Profesor Wiseman přišel s pár body, které vás ke štěstí mohou dopomoci. Maximalizujte příležitosti Pokud sedíte doma na gauči p ... Kouzelnice - Kristýna Krejčí | Internetové knihkupectví ... . Profesor Wiseman přišel s pár body, které vás ke štěstí mohou dopomoci. Maximalizujte příležitosti Pokud sedíte doma na gauči před zapnutou televizí, příliš mnoho dechberoucích zážitků vás asi nepotká. Sami se tím obklopujeme. Svět není takový, jaký bychom si ho představovali a jsme natolik zaměřeni na to, co je ve světě špatně. Will Bowen na to ve své knize upozorňuje a podrobně se zabývá myšlenkami a slovy, kterými svůj život dokážeme ovládat. Lidé chtějí být šťastní, ale musí se k tomu dopracovat. Kupte nebo prodejte knihu České královské korunovační klenoty v online antikvariátu TrhKnih.cz Jak jsem vysvětlila v dřívějším článku, všechny pocity jsou pouze výsledek našich myšlenek (pokud jsi nečetl, určitě si to přečti). Pokud tedy chceme štěstí dosáhnout, je potřeba přestat hledat štěstí ve vnějším světě, a místo toho se začít učit, jak pracovat se svými myšlenkami a emocemi tak, aby většinu času byly příjemné. Myšlenkami ke štěstí. Skladem (1) Myšlenkami měníme svět. Příběh inspirovaný skutečnými událostmi. 212 Kč . Značka: Šťastný Jan. Novinka Kód: PR206187. O psychologii bytí ... léčení pomocí napojení se na velmi silné energie pocházející přímo ze zdroje | Zuzana Kubušova | matrix | +421 0918 545 509...

INFORMACE

AUTOR
Jan Šťastný
DIMENZE
4,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Myšlenkami ke štěstí: Myšlenkami měníme svět.pdf

POPIS

Příběh inspirovaný skutečnými událostmi.Chlapec, kterého na cestě životem potkávají velmi smutné události. Jeho tatínek zemře na následek tragické dopravní nehody. Krátce potom ztratí i milovaného dědečka. Navíc s postupem věku zjišťuje neuvěřitelnou pravdu o nešťastné nehodě svého otce. Opravdu to nebyla náhoda? Začíná pátrat po dalších informacích a dozvídá se trestuhodných činech, o tom, co se dokonce týká i jeho blízkých příbuzných. Mladík po těžké životní ráně propadá negativním pocitům a je rozzlobený na celý svět. Myslí si, že cesta ven neexistuje. Po čase ztratí smysl života a ptá se, proč právě on je na světě?Po nějaké době dostává odpovědi na své otázky. Pochopí také, že tyto odpovědi jsou z nejčistšího zdroje. Získává dary potřebné ke svému uvědomění, ale tyto dary během svého života několikrát ztratí. Teprve postupně si plně uvědomí, jak má s dary života zacházet a jeho život se začne měnit, začne mířit vzhůru, ke štěstí.Po příběhu následuje slovo autora, v němž vysvětlím, jakým způsobem bychom měli myslet a hovořit, aby nám naše štěstí neuniklo. Každý z nás dostane to, co si přeje, ale první krok k takovému zázraku musíme učinit my samotní. Abychom tuto moudrost dokázali v reálném světě proměnit, potřebujeme malou nápovědu. Tou může být právě tato kniha.

Chcete si přečíst knihu?Myšlenkami ke štěstí: Myšlenkami měníme svět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Šťastný. Číst Myšlenkami ke štěstí: Myšlenkami měníme svět Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY