3x C.k. policejní komisař Pobuda

3x C.k. policejní komisař Pobuda - Jiří Slavíček | Dcparkrx.org

...etnou, František Xaver Pobuda byl oddaným rakousko-uherským úředníkem, který věrně sloužil veličenstvu Františku Josefu I ... Pobuda - Vyhledávání na Heureka.cz ... ., ale především lidem žijícím v jeho okrsku, protože srdcem byl Čech a tělem Bubeňák. V něm se komisař snaží dostat holešovického gruntovníka ze spárů lichvářky, jejíž vražda má osudovou dohru pro nevinného i po její smrti. Všechny tyto případy dokázal policejní komisař Pobuda objasnit, pachatele zatknout, usvědčit a předat c. k. trestnímu soudu v Praze. 3x C.k. policejní komisař Pobuda 3. v sérii, J. Slavíček, 2016 Koupit Koupit eknihu 3 případy p ... Slavíček, Jiří : 3x C.k. policejní komisař Pobuda ... . k. trestnímu soudu v Praze. 3x C.k. policejní komisař Pobuda 3. v sérii, J. Slavíček, 2016 Koupit Koupit eknihu 3 případy policejního komisaře Pobudy 4. v sérii, J. Slavíček, 2017 C. k. policejní komisař František Xaver Pobuda stál na . 8. měkkém rudém koberci v kanceláři policejního ředitele. Spolu s ním tam stálo v řadě všech devět okresních poli­ cejních komisařů spravujících jednotlivé pražské obvody....

INFORMACE

AUTOR
Jiří Slavíček
DIMENZE
8,13 MB
NÁZEV SOUBORU
3x C.k. policejní komisař Pobuda.pdf

POPIS

C. k. policejní komisař FRANTIŠEK XAVER POBUDA /1827 – 1914/ jako policejní komisař sedmého pražského obvodu Holešovice bdí nad pořádkem a klidem ve své čtvrti. Rodnou čtvrť nezapře, i když musí mnohdy bojovat s rakousko-uherskou byrokracií. Je povinován svému císaři Jeho apoštolskému veličenstvu Františku Josefu I., kterého ctí. Rok 1898 nebyl zrovna tím nešťastnějším. V jeho čtvrti se staly hned tři hrdelní zločiny. Zpočátku roku se udál zločin který by se dal pojmenovat jako Případ amerikánské nevěsty. Poté řešil Případ administrátora daně potravní a po něm přišel snad nejsmutnější z nich – Případ ze sadů korunního prince Rudolfa. Policejní komisař Pobuda dokázal všechny tři případy objasnit, pachatele zatknout, usvědčit a předat velectěnému c. k. trestnímu soudu v Praze. Nebyl na všechnu práci sám. Má dva spolupracovníky – důsledného policejního koncipistu Nebeského a vynalézavého policejního praktikanta Rybičku. A musí po pravdě říci, že bez jejich pomoci by všechny úkoly komisař asi stěží zvládl. JIŘÍ SLAVÍČEK pochází z pražské sedmé čtvrti, Holešovice-Letná. Kromě knih pro děti a ostatní beletrie píše i detektivky. Oblíbil si autentickou postavu skutečně žijícího policejního komisaře F. X. Pobudy působící na konci 19.století v jeho rodných Holešovicích. V roce 2014 ho poprvé představil v knize „Případy c.k. policejního komisaře Pobudy“, kde řeší případy které se udály v sedmé pražské čtvrti v roce 1891, v době konání Jubilejní zemské výstavy. V roce 2015 v knize „Zločin v lázních Karlsbad“ pak komisař Pobuda řeší složitý případ, který se udál během jeho pobytu v lázních v Karlových Varech. V této nové knize 3 x C. k. policejní komisař Pobuda se komisař opět vrací do své rodné čtvrti.

Chcete si přečíst knihu?3x C.k. policejní komisař Pobuda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Slavíček. Číst 3x C.k. policejní komisař Pobuda Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY