Šaty pro Zuzku: 300 samolepek pro tvé slovenské panenky

Šaty pro Zuzku: 300 samolepek pro tvé slovenské panenky - - | Dcparkrx.org

...nkou Zuzkou! Navštivte ji v hlavním městě Bratislavě, zajeďte si spolu do Slovenského ráje nebo se vykoupejte pod pohádkovým Bojnickým zámkem ... Kniha: Šaty pro Akiko (Ella & Max) | Martinus ... . Šaty pro Zuzku. 300 samolepek pro tvé slovenské panenky - kolektiv autorů . Objevujte slovenskou kulturu s panenkou Zuzkou! Navštivte ji v hlavním městě Bratislavě, zajeďte si spolu do Slovenského ráje nebo se vykoupejte pod pohádkovým Bojnickým zámkem. Objednávejte knihu Šaty pro Zuzku v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Š ... Šaty pro Zuzku - kolektiv autorů | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Objednávejte knihu Šaty pro Zuzku v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Šaty pro Akiko. 300 samolepek pro tvé japonské panenky . Objevte japonskou kulturu s panenkou Akiko. Doprovázejte ji domů, do školy nebo na vrchol hory Fudži, účastněte se s ní čajového obřadu anebo svátku rozkvetlých sakur. 300 samolepek pro tvé japonské panenky. Více informací Papírenské zboží: Šaty pro Zuzku ; - Objevujte ...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Šaty pro Zuzku: 300 samolepek pro tvé slovenské panenky.pdf

POPIS

Objevujte slovenskou kulturu s panenkou Zuzkou! Navštivte ji v hlavním městě Bratislavě, zajeďte si spolu do Slovenského ráje nebo se vykoupejte pod pohádkovým Bojnickým zámkem. Novinka ze série, která patří k našim nejprodávanějším, přibližuje malým čtenářům něco z kultury sousední země – Slovenska. Knížka jim tím nejjednodušším a zároveň hravým způsobem poodhaluje každodenní život tamních lidí, představuje oblíbená místa nebo známé slovenské památky. Děti díky tomu získají a zpřesní si své představy o zemi, která byla dlouho součástí té naší, jejích obyvatelích, folklóru či módě. Více než 300 samolepek, atraktivní obrázky a dvojjazyčné texty činí jejich poznávání ještě zajímavějším a komplexnějším.

Chcete si přečíst knihu?Šaty pro Zuzku: 300 samolepek pro tvé slovenské panenky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Šaty pro Zuzku: 300 samolepek pro tvé slovenské panenky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY