6 hlasů lásky

6 hlasů lásky - - | Dcparkrx.org

..., barev, vůní a chutí. Láska je pojmem, jenž je hodně široký a dá se vnímat různými způsoby ... Škoda lásky: Maruška — iVysílání — Česká televize ... . O rozmanitosti tohoto citu se můžeme velmi snadno přesvědčit prostřednictvím sbírky 6 hlasů lásky, která se skládá z textů šesti současných básníků.Autory jsou jmenovitě Ari Dvořáková, Julie Dvorská, Lukáš Krab, Bari Kin, Jiří Raichl a Jana Melicharová Kniha: 6 hlasů lásky - kol. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše ... 6 hlasů lásky - kol. | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... 6 hlasů lásky (2019) / CleoXandra (145 views) Psát hodnocení poezie, toť oříšek, aspoň tedy pro mě. Ironií osudu je to podruhé v relativně krátké době, co je mi souzeno splnit tento úkol. Nutno říci, že s potěšením, jakkoli to není snadné. 6 hlasů lásky kniha od: Jiří Raichl, Bari Kin, Lukáš Krab, Julie Dvorsk ... 6 hlasů lásky. Celkové hodnocení ... naladěná do tóniny lásky mnoha podob, tváří, barev, vůní a chutí. Rozdílnost prožitků šesti naprosto různorodých osobností umocňuje přitažlivou pestrost celkové kompozice. Milostná lyrika, čtverácký epigram, minimalistický verš, května...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
11,82 MB
NÁZEV SOUBORU
6 hlasů lásky.pdf

POPIS

Proč jsme vybrali pro naši knihu zrovna tento název? Důvodem je tematické zaměření sborníku: ze své tvorby jsme sestavili kolekci, v níž rezonuje citová struna, naladěná do tóniny lásky mnoha podob, tváří, barev, vůní a chutí. Rozdílnost prožitků šesti naprosto různorodých osobností umocňuje přitažlivou pestrost celkové kompozice. Milostná lyrika, čtverácký epigram, minimalistický verš, květnatý hymnus, zasněné toulky po hvězdách i pajdání zastrčenou ulicí plnou odpadků … to všechno (a ještě mnohem víc) na vás číhá ve strofách i mezi nimi. Báseň je předivo utkané z nejjemnějších částic lidského nitra. Rodí se z přetlaku emocí, vtěleného do slov. To, co dělá poezii poezií, je opravdovost jejího poselství. Nechte se podmanit šesti opravdovými hlasy opravdové lásky … Kolektiv autorů: Ari Dvořáková, Julie Dvorská, Lukáš Krab, Bari Kin, Jiří Raichl, Jana Melicharová.

Chcete si přečíst knihu?6 hlasů lásky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst 6 hlasů lásky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY