Meditační techniky: buddhistických a taoistických mistrů

Meditační techniky: buddhistických a taoistických mistrů - Daniel Odier | Dcparkrx.org

...... Kniha Meditační techniky buddhistických a taoistických mistrů je cenným průvodcem pro všechny, kdo jsou na cestě k poznání ... Meditační techniky: buddhistických a taoistických mistrů ... ... . E-knihy můžete číst i v aplikaci Alza Media . Přečtěte si více o použitých formátech a ochranách e-knih . Oddat se meditaci v tom smyslu, jak ji chápou buddhisté a taoisté, znamená pochopit, že každé vlákno naší bytosti je spojené se vším existujícím. Kniha Meditační techniky buddhistických a taoistických mistrů je cenným průvodcem pro všechny, kdo jsou na cestě k poznání. ... Meditační techniky buddhistických a taoistických mistrů ... . Kniha Meditační techniky buddhistických a taoistických mistrů je cenným průvodcem pro všechny, kdo jsou na cestě k poznání. Meditační techniky: buddhistických a taoistických mistrů. 224,- Kč. Detail. 8. Líbí se: 111 lidem. Podobné jako Meditační techniky: buddhistických a taoistických mistrů. Vokální skupina Jiřího Linhy - Instrumentální skladby starých českých mistrů ... Flipsnack is a digital catalog maker that makes it easy to create, publish and share html5 flipbooks. Upload a PDF or design from scratch flyers, magazines, books and more. Author: MAITREA, Catalog: Meditační techniky, Published: May 05, 2016...

INFORMACE

AUTOR
Daniel Odier
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Meditační techniky: buddhistických a taoistických mistrů.pdf

POPIS

Ezoterické techniky určené ke hledání božství obvykle zůstávají světu utajené – přechovávané v klášterech pouze pro ty nejasketičtější praktikující. Nyní Daniel Odier poté, co se sám ponořil do života a duchovních praktik buddhistických a taoistických klášterů na různých místech Indie, Nepálu, Srí Lanky, Thajska a Japonska, odhaluje učení předávaná mudrci, kteří jsou živoucím projevem svých tradic. Odier nahlíží za doktrínu, dogma a filozofická pojednání, které opomíjejí přímé prožitky praxe, a předkládá zde cestu k jádru náboženského prožitku, jak je možné jej objevit prostřednictvím meditace. Začíná s jednoduchými a základními kroky nezbytnými pro přípravu na meditaci a provádí čtenáře specifiky mentálních cvičení a vizualizací, které buddhističtí a taoističtí mistři používají po celé věky. Oddat se meditaci v tom smyslu, jak ji chápou buddhisté a taoisté, znamená pochopit, že každé vlákno naší bytosti je spojené se vším existujícím. Kniha Meditační techniky buddhistických a taoistických mistrů je cenným průvodcem pro všechny, kdo jsou na cestě k poznání.

Chcete si přečíst knihu?Meditační techniky: buddhistických a taoistických mistrů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Odier. Číst Meditační techniky: buddhistických a taoistických mistrů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY