Jak přežít v partnerském vztahu: aneb Jak zvládat krize

Jak přežít v partnerském vztahu: aneb Jak zvládat krize - Zdenka Blechová, | Dcparkrx.org

...dat krize. Jak přežít v partnerském vztahu: aneb Jak zvládat krize Zdenka Blechová, Vladimír Malovec Všechny knihy můžete zakoupit v našem e-shopu s 20% slevou ... Jak přežít v partnerském vztahu: aneb Jak zvládat krize ... ... . Jak přežít v partnerském vztahu. aneb Jak zvládat krize. Partnerský vztah je nejen o romantice, ale i o učení. A kdo se nechce učit, nepřežije. Oprášila jsem své poznatky na cestě partnerství a rozhodla se je vydat, protože všichni kráčíme stejnou cestou. Jak přežít v partnerském vztahu Autor: Blechová, Zdenka a Malovec, Vladimír Nakladatel: Nakladatelství Zdenky Blechové EAN: 9788087413630 ISBN: 978-80-87413-63- ... Jak přežít v partnerském vztahu aneb Jak zvládat krize ... ... . Jak přežít v partnerském vztahu Autor: Blechová, Zdenka a Malovec, Vladimír Nakladatel: Nakladatelství Zdenky Blechové EAN: 9788087413630 ISBN: 978-80-87413-63- Popis: 1× kniha, brožovaná, 208 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Zboží ze stejné kategorie - Jak přežít v partnerském vztahu aneb Jak zvládat krize Odpojte své dítě ze sítě Kniha nabízí různé aktivity, jak v dnešní přetechnizované době tráv...

INFORMACE

AUTOR
Zdenka Blechová,
DIMENZE
8,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak přežít v partnerském vztahu: aneb Jak zvládat krize.pdf

POPIS

Partnerský vztah je nejen o romantice, ale i o učení. A kdo se nechce učit, nepřežije. Oprášila jsem své poznatky na cestě partnerství a rozhodla se je vydat, protože všichni kráčíme stejnou cestou. Dnes žiji romantický vztah s partnerem i se sebou a s ostatními. Nejsou tam žádná obviňování, křivdy, utrpení, jen láska.Tato kniha vám dá návod na to, abyste to jednou mohli žít i vy. Život je třeba si užívat a ne strádat nepochopením druhého.

Chcete si přečíst knihu?Jak přežít v partnerském vztahu: aneb Jak zvládat krize ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdenka Blechová,. Číst Jak přežít v partnerském vztahu: aneb Jak zvládat krize Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY