Deník fejsbukové matky

Deník fejsbukové matky - Lucie Nachtigallová | Dcparkrx.org

... ČR Deník fejsbukové matky book. Read 7 reviews from the world's largest community for readers ... Knižní deníček: RECENZE: Deník fejsbukové matky - Lucie ... ... . Knížka, kterou držíte v ruce, je naprostým unikátem. Je to to... This video is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Queue Specifický smysl pro humor, sebeironie a další stovky vtipných příběhů mámy od tří dětí, kterou jste mohli poznat už v prvním díle Deníku fejsbukové matky, tlačí na naši ... RECENZE: Deník fejsbukové matky - Lucie Nachtigallová 20.4.16 "Díky, díky, díky!" "Po p ... Deník fejsbukové matky - Příspěvky | Facebook ... ... RECENZE: Deník fejsbukové matky - Lucie Nachtigallová 20.4.16 "Díky, díky, díky!" "Po přečtení této knihy nabývám dojmu, že jsem úplně normální matka jednoho (zaplať bůh za tento počet) úžasného dítka. :-D" název: Deník fejsbukové matky; Deník fejsbukové matky se mi moc líbil a je to opravdu originální počin. Sice jsem ji přečetla úplně celou od začátku do posledního statusu, ale to mi nebrání, se k ní kdykoli znovu vrátit. Vím, že mi rozhodně zvedne náladu, pokud bude právě na bodu mrazu. Nechápu tu spoustu negace kolem knihy. Deník fejsbukové matky. Rok 2009. Deník fejsbukové matky 5 leden. Ahoj, objevila jsem Facebook. Nevím, zda-li budu stíhat sem něco psát, ale aspoň si počtu, jak se máte a co děláte. Deník fejsbukové matky se mi moc líbil a je to opravdu originální počin. Sice jsem ji přečetla úplně celou od začátku do posledního statusu, ale to mi nebrání, se k ní kdykoli znovu vrátit. Vím, že mi rozhodně zvedne náladu, pokud bude právě na bodu mrazu. Deník matky obsahuje zápisky od narození miminka do věku tří let, které si vedla novinářka Veronika Jonášová a publikovala je v Lidových novinách. Kromě subjektivních deníčků tu najdete i komentáře psycholožky a trojnásobné matky Marie Hlaváčkové a odpovědi na otázky, které si rodiče často kladou. Z prvního dílu Deníku fejsbukové matky jsem byla nadšená. Smála jsem se už od začátku až do konce a není se tedy co divit, že jsem se rozhodla zúčastnit konkurzu o Deník fejsbukové matky pokračuje. Musím však bohužel říct, že u pár částí jsem se navzdory prvnímu dílu nudila. Deník fejsbukové matky. 42,426 likes · 4,235 talking about this. Hroutíte se? Tak to v tom nejste sami :) Deník fejsbukové matky. Zhlédnutí (12 tis.) · 29. ledna. 0:33. Manžel vzal "neblicí" děti na zmrzlinu někde u moře.. a byl z toho největší zážitek posledních dní 🙂 Blicí parta už se dává do kupy na další dobrodružství. Deník fejsbukové matky. Zhlédnutí (750 tis.) Kniha Deník fejsbukové matky pokračuje Přidat komentář. Opisska. 1 29. února. Člověk se pobaví. Ana72154. 2 12 ... Všechny informace o produktu Kniha Deník f...

INFORMACE

AUTOR
Lucie Nachtigallová
DIMENZE
8,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Deník fejsbukové matky.pdf

POPIS

Knížka, kterou držíte v ruce, je naprostým unikátem. Je to totiž zřejmě jediná kniha na světě, která je napsaná pouze s pomocí statusů. Je to kniha, ve které nenajdete klasický začátek ani konec. Nemá strhující děj, ba ani žádnou hlavní dějovou linku. Nemá ani ilustrátora či slavného spisovatele, jak bývá zvykem. Nemá dokonce kladného či záporného hrdinu. Můžete ji začít číst zepředu, zezadu, nebo třeba i odprostřed, a přesto vám nic neuteče. Je plná statusů. Obyčejných, ale přesto neuvěřitelných, vtipných, nepředvídatelných minipříběhů, které přináší sám život. Příběhů matky tří dětí, věčně pracujícího manžela, psa, želvy, šneků a několika koček. Matky, která má neobyčejný smysl pro humor, sebeironii a schopnost vypointovat své příběhy coby maminky na mateřské dovolené do statusů, ve kterých se budete možná poznávat i vy a u jejichž čtení se budete nepřetržitě usmívat. Knížka, kterou (a v tomto případě nejde o klišé) napsal s úsměvem na rtech sám život.

Chcete si přečíst knihu?Deník fejsbukové matky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Nachtigallová. Číst Deník fejsbukové matky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY