Asi nejsem ženská

Asi nejsem ženská - Marcela Mlynářová | Dcparkrx.org

...e, popisuje další příhody nejen ze svého teritoria, ale ... Kniha: Asi nejsem ženská (Marcela Mlynářová) | bux.sk ... ... Kupte knihu Asi nejsem ženská (Marcela Mlynářová) s 20 % slevou za 223 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Asi nejsem ženská. 19 % 226 K č. 279 Kč. Sleva až 70% u třetiny knih ... > Beletrie > Romány a povídky > Humorné > Asi nejsem ženská. Asi nejsem ženská Marcela Mlynářová . Zboží se již ... Kniha: Asi nejsem ženská (Marcela Mlynářová) | bux.sk ... . Asi nejsem ženská Marcela Mlynářová . Zboží se již neprodává ... Asi nejsem ženská Mlynářová Marcela. Koupit knihu. O knize: Nový titul volně navazuje na velmi úspěšnou knížku Z lodiček do holin. Autorka, která se rozhodla vyměnit předimenzovanou civilizaci za samotu v lese, popisuje další příhody nejen ze svého teritoria, ale i z výletů a poznávacích zájezdů. I když se ani jí ... O čem je kniha Asi nejsem ženská? Autorka, která se rozhodla vyměnit předimenzovanou civilizaci za samotu v lese, popisuje další příhody nejen ze svého teritoria, ale i z výletů a poznávacích zájezdů. I když se ani jí nevyhýbají zápory života, dává svým postojem jednoznačně najevo, že stojí za to žít. Vážení čtenáři, děkujeme vám za trpělivost a pochopení v době omezeného provozu našich prodejen. Nyní se vracíme k původnímu provozu a těšíme se na shledanou v knihkupectvích i online. Nový titul volně navazuje na velmi úspěšnou knížku Z lodiček do holin.Autorka, která se rozhodla vyměnit předimenzovanou civilizaci za samotu v lese, popisuje další příhody nejen ze svého teritoria, ale i z výletů a poznávacích zájezdů. I když se ani jí nevyhýbají zápory života, dává svým postojem jednoznačně najevo, že STOJÍ ZA TO HO ŽÍT. Především ... Kniha: Asi nejsem ženská (Marcela Mlynářová). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Všechny informace o produktu Kniha Asi nejsem ženská Marcela Mlynářová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Asi nejsem ženská Marcela Mlynářová....

INFORMACE

AUTOR
Marcela Mlynářová
DIMENZE
5,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Asi nejsem ženská.pdf

POPIS

Nový titul volně navazuje na velmi úspěšnou knížku Z lodiček do holin. Autorka, která se rozhodla vyměnit předimenzovanou civilizaci za samotu v lese, popisuje další příhody nejen ze svého teritoria, ale i z výletů a poznávacích zájezdů. I když se ani jí nevyhýbají zápory života, dává svým postojem jednoznačně najevo, že STOJÍ ZA TO HO ŽÍT. Především čtenářky, které hledají povzbuzení, pobavení a odreagování od každodenních starostí, by neměly váhat, protože tato kniha je určena především jim. Navíc je vyzdobena půvabnými ilustracemi Tereza Budilové.

Chcete si přečíst knihu?Asi nejsem ženská ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marcela Mlynářová. Číst Asi nejsem ženská Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY