Atlas Obscura pro děti: 47 Zemí, 100 neuvěřitelných míst k navštívení

Atlas Obscura pro děti: 47 Zemí, 100 neuvěřitelných míst k navštívení - Rosemary Mosco, | Dcparkrx.org

...ion that includes 120 new entries that offer readers even more of the most unusual, curious, bizarre, and mysterious places on earth ... text ke stažení - Děti ... . Atlas Obscura pro děti Přidej se k nám na cestu kolem světa. Zúčastni se dobrodružných expedic, které prozkoumávají 100 neuvěřitelných míst na naší planetě. Atlas Obscura pro děti. 47 Zemí, 100 neuvěřitelných míst k navštívení - Rosemary Mosco, Dylan Thuras . Přidej se k nám na cestu kolem světa. Vydej se na tu nejbáječnější dobrodružnou výpravu! Staň se s Atlasem Obscura zví ... Atlas Obscura pro děti - ipac.svkkl.cz ... . Přidej se k nám na cestu kolem světa. Vydej se na tu nejbáječnější dobrodružnou výpravu! Staň se s Atlasem Obscura zvídavým a vášnivým dobrodruhem. Na pultech knihkupectví vychází pro děti od osmi let kniha - Atlas Obscura - Největší světové dobrodružství (47 zemí, 100 neuvěřitelných míst k navštívení) z pera autorů - Dylan Thuras a Rosemary Mosco. Atlas je to opravdu pozoruhodný. Atlas Obscura pro děti. 47 zemí, 100 neuvěřitelných míst k navštívení Autoři: Rosemary Mosco, Dylan Thuras Přeložila: Tereza Kochová Ilustrace: Joy Ang. Počet stran: 112 Vazba: vázaná Formát: 232×310 mm ISBN: 978-80-264-2778- Doporučená cena: 369 Kč. Knihu Atlas Obscura pro děti vydalo nakladatelství CPress. Šišperová Iva, Růžička Oldřich: Atlas světa pro děti - Objevujte svět v sedmi rozkládacích mapách . Atlas světa pro děti je určen všem malým cestovatelům, kteří se chtějí dozvědět spoustu zajímavých informací o planetě, na níž žijí.Každému kontinentu se věnuje zvláštní kapitola a především velká rozkládací mapa, na které je pomocí barevných...

INFORMACE

AUTOR
Rosemary Mosco,
DIMENZE
5,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Atlas Obscura pro děti: 47 Zemí, 100 neuvěřitelných míst k navštívení.pdf

POPIS

Přidej se k nám na cestu kolem světa. Zúčastni se dobrodružných expedic, které prozkoumávají 100 neuvěřitelných míst na naší planetě. Sestup do třpytivé jeskyně obřích krystalů v Mexiku, navštiv ve Vietnamu největší jeskyni na světě nebo vykoukni z Ďáblova bazénu, který se tyčí nad 108 metrů vysokým vodopádem v Zambii. A to je teprve začátek! Tato kniha je tvou letenkou do světa skrytých možností. Tak na nic nečekej, sbal si batoh a vydej se na cestu za dobrodružstvím.

Chcete si přečíst knihu?Atlas Obscura pro děti: 47 Zemí, 100 neuvěřitelných míst k navštívení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rosemary Mosco,. Číst Atlas Obscura pro děti: 47 Zemí, 100 neuvěřitelných míst k navštívení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY