Roger Federer: Tenisový král

Roger Federer: Tenisový král - David Kozohorský | Dcparkrx.org

...OVÝ KRÁL. 16. fi nitivně proměnily v realitu ... Roger Federer Tenisový král - David Kozohorský — Kniha.cz ... . Nablýskaný cirkus dorazil ve druhé polovině září a spolu s ním i nejslavnější hráči svých generací, nejen Roger Federer, ale i Rafael Nadal, John McEnroe, Björn Borg a Rod Laver. Roger Federer: Tenisový král: David Kozohorský. Roger Federer je jméno, které je známé jak v tenisové společnosti, tak u té, která se o sport příliš nezajímá. Tento sportovec má na kontě nespočet vítě ... Kniha Roger Federer - Tenisový král - David Kozohorský ... ... . Tento sportovec má na kontě nespočet vítězství a stále si zachovává tvář gentlemana a příjemně vyhlížejícího muže. David Kozohorský je pak znám především jako sportovní komentátor, ale v tomto ... Roger Federer aneb Jak se rodí tenisový král ... Roger Federer. Obsah Od žáků k prvnímu finále ve Wimbledonu. Portrét fenomenálního švýcarského tenisty. Velmi rád se na tenis díval. Na Beckera, na Samprase. A když pak šel na kurt, chtěl se jim podobat. Je to dokonalý tenista. Originální název Roger Federer - Spirit of Champ. Stopáž 26 minut. Rok výroby 2008 P ST. Žánr Dokument. Roger Federer aneb Jak se rodí tenisový král. Všechny díly 3. Diskuse Napište nám. Roger Federer. Hvězda, která zásadně ovlivňuje bílý sport skoro dvacet let. Jeho schop¬nost adaptovat se na nové trendy ve vybavení, taktice, ale i na mladší soupeře, odhodlané a zatím nezatížené jeho silou neporazitelného šampióna, zaslouží obdiv. Roger Federer - Tenisový král - David Kozohorský. Zasvěcený životopis legendární tenisové hvězdy Roger Federer. Hvězda, která zásadně ovlivňuje bílý... NEO Federer - 37+ Points That Prove Age Is Just A Number - Duration: 11:45. WivoRN Productions 2,375,835 views. 11:45. TOP 50 ATP SHOTS & RALLIES OF 2010s DECADE! - Duration: 23:02. Hodnocení produktu: 0% „Tenisový gentleman" Roger...

INFORMACE

AUTOR
David Kozohorský
DIMENZE
6,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Roger Federer: Tenisový král.pdf

POPIS

Roger Federer. Hvězda, která zásadně ovlivňuje bílý sport skoro dvacet let. Jeho schop¬nost adaptovat se na nové trendy ve vybavení, taktice, ale i na mladší soupeře, odhodlané a zatím nezatížené jeho silou neporazitelného šampióna, zaslouží obdiv. Přitom nežije jen životem sportovce. Angažuje se v te¬nisové politice, podporuje spoustu charitativních projektů, ale také se odvážně pouští do opravdu velkého byznysu – a v neposlední řadě je hlavou početné rodiny.

Chcete si přečíst knihu?Roger Federer: Tenisový král ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Kozohorský. Číst Roger Federer: Tenisový král Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY