Stručný životopis zakladatele islámu: Určený pro školy a mládež

Stručný životopis zakladatele islámu: Určený pro školy a mládež - Ibn Síná | Dcparkrx.org

...ele metodismu. Jonáš - Autor: Smelik K ... Novinky - UJEP ... . A. D Ne zcela tradiční převyprávění biblického příběhu. Jonáš - Autor: Hájek Štěpán Deset kázání jejichž základem je příběh Jonáše proroka Jsem vděčen panu Jaroslavu Hájkovi, že v listopadovém čísle Zpravodaje (2004 - pozn. red. CS-magazínu) připojil k svému článku stručný životopis někdejšího arcizrádce a puncovaného kolaboranta Emanuela Moravce z pera historika J. Pernese, čímž mi dal podnět k hlub ... Vydavatelství a nakladatelství ... . Pernese, čímž mi dal podnět k hlubšímu zamyšlení nad osobou a skutky tohoto ... Stručný životopis Přemysla Pittera Komenský J. A.: Informatorium školy mateřské - 3 kazety Otázky výchovy dětí předškolního věku Komenský J. A.: Labyrint světa a ráj srdce - 6 kazet Komenský J. A.: Odkaz Jednoty bratrské, Boží lis - 1 kazeta Autorova výzva církvi; Smysl utrpení v životě člověka pro základní vzdělávání. ŠKOLA PRO VŠECHNY. Základní škola ivana olbrachta , sEmily, Nad špejcharem 574. Identifikační údaje. Název vzdělávacího programu: Škola pro všechny - Školní vzdělávací program pro základní vzdělávání. Zřizovatel školy : Město Semily. Husova 82. 513 01 Semily. IČO: 00276111. telefon ... 2) Pro děti a mládež jsme připravili na prázdniny bohatý a hlavně pestrý sportovní program. Třikrát v týdnu (a v případě zájmu třeba denně) připravujeme celou paletu sportovních činností: pálkovací hry (softbal a baseball), volejbal, atletiku, golf, streetball, šachy, stolní tenis, bowling. Filantropie (z řec. filein, milovat a anthrópos, člověk - láska k člověku), nebo lidumilnost znamená humanisticky motivovanou dobročinnost, dávání peněz, zboží, času nebo úsilí pro podporu obecně prospěšného účelu, zpravidla v delším časovém horizontu a s jasně definovanými cíli. 194 vztahy....

INFORMACE

AUTOR
Ibn Síná
DIMENZE
12,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Stručný životopis zakladatele islámu: Určený pro školy a mládež.pdf

POPIS

Kauza dánských karikatur z roku 2006, která rezonuje našimi médii do dnešní doby, vražda nizozemského režiséra Thea van Gogha či vyvraždění hinduistů během muslimské nadvlády v Indii mají jednoho společného jmenovatele – a tím je zakladatel islámu Mohamed. Ve jménu jeho a jeho učení se odehrávají dobré i zlé činy a ve jménu ochrany jeho cti jsou rukou muslimů vražděni ti, kteří si dovolí Mohameda kritizovat nebo zesměšňovat. Kdo ovšem byl Mohamed a jaký je jeho životní příběh? S tím nás na stránkách této knihy seznamuje bývalý muslim Alí Síná, který byl kdysi sám vychováván ve víře v Mohameda a v jeho učení. Kniha představuje stručný Mohamedův životopis, a jakožto příspěvek k vyvážené diskusi o islámu je určena především studentům středních škol.

Chcete si přečíst knihu?Stručný životopis zakladatele islámu: Určený pro školy a mládež ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ibn Síná. Číst Stručný životopis zakladatele islámu: Určený pro školy a mládež Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY