Můj boj 5: Někdy prostě zaprší

Můj boj 5: Někdy prostě zaprší - Karl Ove Knausgard | Dcparkrx.org

...2,2 MB Mobi, česky Rok vydání: 2019 Můj boj / 5 Někdy prostě zaprší ... Můj boj 5: Někdy prostě zaprší E-kniha - Uniknihy.sk ... . Karl Ove Knausgärd. Píše se rok 1988 a devatenáctiletý Karl Ove přijíždí po prázdninovém putování Evropou s velkým očekáváním do deštivého Bergenu. Komentáře (5) Kniha Někdy prostě zaprší ... Můj boj je prostě strašně chytlavej pohled do soukromí jednoho chlapa. Teclaireddy. 3 13.12.2019. Opět mě bavilo ponořit se do autorova vnitřního světa, ale tentokrát to bylo trochu bolestivější - trpěla jsem, když jsem četla, jak hloupě se Karl Ove choval ve vztazích, jak se ... Můj boj 5: Někdy prostě zaprší Autor: Knausgard, Karl Ove Nakladat ... Můj boj 5: Někdy prostě zaprší | Dumknihy.cz - knihy po ... ... ... Můj boj 5: Někdy prostě zaprší Autor: Knausgard, Karl Ove Nakladatel: Odeon EAN: 9788020719256 ISBN: 978-80-207-1925-6 Originál: Min kamp. Femte bok Překlad: Winklerová, Klára Dvořáková Popis: 1× kniha, vázaná, 592 stran, česky Rozměry: 15,2 × 23,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Můj boj 5. Někdy prostě zaprší Knausgard Karl Ove. Píše se rok 1988 a devatenáctiletý Karl Ove přijíždí po prázdninovém putování Evropou s velkým očekáváním do deštivé...

INFORMACE

AUTOR
Karl Ove Knausgard
DIMENZE
12,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj boj 5: Někdy prostě zaprší.pdf

POPIS

Píše se rok 1988 a devatenáctiletý Karl Ove přijíždí po prázdninovém putování Evropou s velkým očekáváním do deštivého Bergenu. Je jedním z hrstky studentů přijatých na Akademii tvůrčího psaní a zdá se, že je tedy i krůček od svého snu stát se spisovatelem. Záhy ovšem zjišťuje, že realita vůbec neodpovídá jeho představám, ani pokud jde o bouřlivý život ve „velkoměstě“, ani pokud jde o studium a start literární kariéry. Atmosféru univerzitního města, vlastní pocity společenské vyloučenosti, alkoholické excesy, sexuální zkušenosti, partnerské vztahy a soužití, každodenní rutinu studia i zaměstnání, to vše autor nahlíží očima devatenáctiletého mladíka nanejvýš autenticky, upřímně a s nemilosrdnou otevřeností.

Chcete si přečíst knihu?Můj boj 5: Někdy prostě zaprší ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karl Ove Knausgard. Číst Můj boj 5: Někdy prostě zaprší Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY