Geniální zbraně: Umělá inteligence a války budoucnosti

Geniální zbraně: Umělá inteligence a války budoucnosti - Louis Del Monte | Dcparkrx.org

...t citaci. Poslat emailem. ... Exportovat do EndNoteWeb; Exportovat do EndNote; Přidat do oblíbených ... Geniální zbraně - MAGNETPRESS.cz ... . Objednat papírovou kopii. Geniální zbraně : umělá inteligence a války budoucnosti . Uloženo v: Podrobná bibliografie; Hlavní autor: Del ... vojenské zbraně. military weapons. military ... Geniální zbraně: Umělá inteligence a války budoucnosti. Louis Del Monte Nakladatel ... Geniální zbraně Umělá inteligence a války budoucnosti. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata ... Geniální zbraně Autor: Monte, Louis Del Nakladat ... Geniální zbraně - MAGNETPRESS.cz ... . Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata ... Geniální zbraně Autor: Monte, Louis Del Nakladatel: Vyšehrad EAN: 9788076011915 ISBN: krakatit.cz / detail produktu Geniální zbraně - umělá... Geniální zbraně - umělá inteligence a války budoucnosti. kategorie: Military, Novinky, Zbraně a technika. 369 Kč s DPH . 332 Kč s DPH ks Autor: Louis A. Del Monte: Vydavatel: Vyšehrad: ISBN: 978-80-7601-191-5: EAN: Geniální zbraně. Umělá inteligence a války budoucnosti. Louis Del Monte. Přežije lidstvo konfrontaci se superinteligencí vybavenou geniálními zbraněmi? Ve své nové knize se americký fyzik, uznávaný odborník na umělé technologie, zaměřuje na využití umělých technologií ve vojenství. Věnuje se vývoji od umělých ... Umělá inteligence a války budoucnosti. DEL MONTE Louis A. Info: Vyšehrad, 2019 (1.) - váz., 352 str. Z angl. přel. I. Magera Geniální zbraně . 14,99 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Umělá inteligence a války budoucnosti . Louis Del Monte; Louis Del Monte . 0,0 . Sledovať autora . Sci-fi, fantasy, horory Technika a priemysel. Všetky knihy autora . Vyšehrad, 2019. Na sklade. 4-5 hodín čítania ... Kniha Geniální zbraně . Umělá inteligence a války budoucnosti . Ve své nové knize se americký fyzik, uznávaný odborník na umělé technologie, zaměřuje na využití umělých technologií ve vojenství. Kniha Geniální zbraně . Umělá inteligence a války budoucnosti . Ve své nové knize se americký fyzik, uznávaný odborník na umělé technologie, zaměřuje na využití umělých technologií ve vojenství. Geniální zbra...

INFORMACE

AUTOR
Louis Del Monte
DIMENZE
9,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Geniální zbraně: Umělá inteligence a války budoucnosti.pdf

POPIS

Ve své nové knize se americký fyzik, uznávaný odborník na umělé technologie, zaměřuje na využití umělých technologií ve vojenství. Věnuje se vývoji od umělých zbraní ke zbraním autonomním, využití robotů ve vojenství, proměně armád a vojenství vlivem umělých technologií. Sleduje způsoby využití nejmodernější techniky v armádách největších mocností (Spojené státy, Čína, Rusko). Zabývá se vážnými otázkami, které vývoj autonomních a automatických zbraní a obecně systémů klade před člověka. Kniha, nabitá informacemi, se místy čte jako poutavý sci-fi román.

Chcete si přečíst knihu?Geniální zbraně: Umělá inteligence a války budoucnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Louis Del Monte. Číst Geniální zbraně: Umělá inteligence a války budoucnosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY